BtcTurk’un Hacklendiği Doğrulandı

Şirketin yaptığı açıklama bomboş bir açıklamadan ibarettir. Gram aklı olan insan tutup da tweet'in altına "içimizi rahatlattınız, oh, coh moh, allah, ya şükür" gibi yorumlar yazmaz.

Eki Görüntüle 1025816

Evet karşılaşırsın. O dataların senin bilgisayarında ne işi var? Datayı indirir indirmez, o veriler bilgisayarında depolanıyor mu depolanmıyor mu? İşin bitince de geri döndürülmeksizin tamamiyle verileri silmelisin. Kendi adımı aratıyorum gibi bir savunma yapamazsın, öyle bir şey yok.
Peki mesela o sitede ücretsiz dağıtılan ve öncesinde patlatılan Steam hesapları veya ''Türkiye'deki kullanıcı şifreleri'' isimli bir konu başlığı var. Siteye giriş yapmam, üye olmam ile ilgili bir sıkıntı çıkar mı?

Peki mesela o sitede ücretsiz dağıtılan ve öncesinde patlatılan Steam hesapları veya ''Türkiye'deki kullanıcı şifreleri'' isimli bir konu başlığı var. Siteye giriş yapmam, üye olmam ile ilgili bir sıkıntı çıkar mı?

O kadar bilgim yok ama sitenin kullanım şartları ve gizlilik politikasına da bağlı bu durum.

Yav arkadaş ben gerçekten anlamıyorum bu insanlar neden binance gibi uluslar arası bir platform varken saçma sapan yerlerdeki borsalardan ticaret yapıyor anlamıyorum daha mı çok kazançlı oluyorlarda yapıyorlar nedir bilen varmı ?

Bu konuda Türk yapımı bir borsaya asla güvenmem, forum sayfası yönetir gibi yönetiyorlardır çünkü eminim :D

Gerçek BTCTurk hacklenmedi, zamanında fake uygulama aracılığıyla bazı uyanıklar kandırabildiğini kandırdı. Olay hakkında güvenlik uzmanı @0x94'ün flood'unu inceleyin isterseniz.

Yani özetle BTCTurk hacklenmedi, rahatlayabilirsiniz. Herhangi problem söz konusu değil. Önceki haberde de ben de araştırmayı yapmıştım, sızan verilerin gerçek BTCTurk'e ait olmadığını söylemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçek BTCTurk hacklenmedi, zamanında fake uygulama aracılığıyla bazı uyanıklar kandırabildiğini kandırdı. Olay hakkında güvenlik uzmanı @0x94'ün flood'unu inceleyin isterseniz.

Yani özetle BTCTurk hacklenmedi, rahatlayabilirsiniz. Herhangi problem söz konusu değil. Önceki haberde de ben de araştırmayı yapmıştım, sızan verilerin gerçek BTCTurk'e ait olmadığını söylemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman sazan.avi yapmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı