BTK Akademi C# vs. Udemy

Alone Darkkk

Hectopat
Daha fazla  
C# öğrenmek istiyorum. BTK Akademi'deki kurs işimi görür mü, yoksa 60 TL verip Udemy'den bir kurs mu almak daha mantıklı? Alacaksam hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
BTK'da bulunan Engin Demiroğ'un kursu eskiden Udemy'de bulunan ve şu an öğrenci kabul etmeyen kurs. Bu yüzden BTK'daki kursların güncelliğini kontrol etmenizi öneririm. Aynı şekilde Udemy'de de eski kurslar bulunmakta, güncel bir kurs ile öğrenmekte her zaman fayda var.

BTK'da bulunan Engin Demiroğ'un kursu eskiden Udemy'de bulunan ve şu an öğrenci kabul etmeyen kurs. Bu yüzden BTK'daki kursların güncelliğini kontrol etmenizi öneririm. Aynı şekilde Udemy'de de eski kursular bulunmakta, güncel bir kurs ile öğrenmekte her zaman fayda var.
Benim pek bir bilgim yok.2 saat sonra indirim biticek.Önerdiğiniz bi kurs varmı udemy'de?

Benim pek bir bilgim yok. 2 saat sonra indirim bitecek. Önerdiğiniz bir kurs var mı Udemy'de?
Uzun zamandır Udemy kullanmadığım için bir öneride bulunmam yanlış olur. İndirim bitecek diye acele etmenize gerek yok çünkü Udemy sık sık indirim yapıyor. Bu konuda sağlıklı bir karar vermek için kurslara kayıt olmuş öğrencilerin yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim.

Uzun zamandır Udemy kullanmadığım için bir öneride bulunmam yanlış olur. İndirim bitecek diye acele etmenize gerek yok çünkü Udemy sık sık indirim yapıyor. Bu konuda sağlıklı bir karar vermek için kurslara kayıt olmuş öğrencilerin yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim.
Sizce bu nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı