BTK Akademi Python kursu nasıldır?

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Bu sene Python öğrenmeye çalışacağım. Çok temel düzeyde programlama bilgim var. Youtube üzerinden mi BTK Akademiden mi eğitim alsam diye kararsız kaldım. BTK Akademideki "Sıfırdan İleri Seviye Python Programlama" kursu sizce nasıl? Gerçekten ileri seviyeye götürür mu? (İleri seviye olmak için tek kaynağın yetersiz olduğunu ve bol pratik yapmak gerektiğini biliyorum ancak en azından bu kurs neler sağlayabilir onu sordum.)

Bu sene Python öğrenmeye çalışacağım. Çok temel düzeyde programlama bilgim var. Youtube üzerinden mi BTK Akademiden mi eğitim alsam diye kararsız kaldım. BTK Akademideki "Sıfırdan İleri Seviye Python Programlama" kursu sizce nasıl? Gerçekten ileri seviyeye götürür mu? (İleri seviye olmak için tek kaynağın yetersiz olduğunu ve bol pratik yapmak gerektiğini biliyorum ancak en azından bu kurs neler sağlayabilir onu sordum.)
Udemy bak istersen.

Bu sene Python öğrenmeye çalışacağım. Çok temel düzeyde programlama bilgim var. YouTube üzerinden mi BTK Akademiden mi eğitim alsam diye kararsız kaldım. BTK Akademideki "Sıfırdan İleri Seviye Python Programlama" kursu sizce nasıl? Gerçekten ileri seviyeye götürür mu? (İleri seviye olmak için tek kaynağın yetersiz olduğunu ve bol pratik yapmak gerektiğini biliyorum ancak en azından bu kurs neler sağlayabilir onu sordum.)

BTK akademi üzerindeki Python kursunu aldım. Bana göre çok iyi olmasa da yeni başlayanlar için güzel. Detaylı bir şekilde anlatıyor. Bazı yerler hızlı olabilir ama güzel.

Geri
Yukarı