BTK Akademi Python Kursu nasıl?

Can Memis

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
BTK Akademi üzerinde yer alan Python kursuna katılmayı düşünüyorum.
Aranızda bu kursa katılan var mı? Faydasını gördü mu yorumlarınızı alabilir miyim?

Geçen sene katılmıştım. Yazılımı sever miyim yoksa sevmezmişim diye merak edip gittim. Oturup kod yazmak monoton geldiği için bu işi pek sevmedim ve sorunuza gelecek olursak eğer ilginiz varsa bence temelleri az çok anlamak için güzel bir yer. diğerleriyle tartışıp bu problemi nasıl bir kod yazarak çözebiliriz diye tartışmak ve farklı önerileri duymak bence hoş bir deneyimdi.

Python yerine HTML CSS öğrensen daha mutlu olursun 😕
Hocam sanirimy soruyu yanlış anladiniz. :) hangi dili öğreneyim öneriniz nedir diye sormadım. Python öğrenmek istiyorum ki python için öneri sormuşum.

Geçen sene katılmıştım. Yazılımı sever miyim yoksa sevmezmişim diye merak edip gittim. Oturup kod yazmak monoton geldiği için bu işi pek sevmedim ve sorunuza gelecek olursak eğer ilginiz varsa bence temelleri az çok anlamak için güzel bir yer. Diğerleriyle tartışıp bu problemi nasıl bir kod yazarak çözebiliriz diye tartışmak ve farklı önerileri duymak bence hoş bir deneyimdi.

Hocam kursu bitirdiniz mi peki?

Hocam kursu bitirdiniz mi peki?
Evet. başlarda bıraksam mı diye düşünsemde son günlere doğru beraber proje yaparken eğlenmiştim. Güzel geçmesinin ana sebebi ama bana kalırsa uygun kafa dengi ortam ve bildiğini anlatabilen bir hocamızın olmasıydı, bir şeyi nasıl yapacağımızı gösterirken aynı zamanda nasıl yapmayacağımızı ve onu ne yaparsak ne olur gibi şeyleri de gösteriyordu. Size ikisi denk gelir mi bilmem.

Geri
Yukarı