Çözüldü "Bu ağa bağlanılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İXarney

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 10 yaklaşık 2 saat sonra derse gireceğim fakat bilgisayarım evin internetine bağlanamıyor. Bu ağa bağlanılamıyor diyor sürücülerin hepsine tek tek baktım hepsi güncel. Bilgisayarımı güncellememiştim belki ondandır diye düşündüm güncelledim ama hala bağlanamıyorum.

Dosya Ekleri

• 16101034820395206296313813151809.jpg
    16101034820395206296313813151809.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 52
Çözüm
Bilgisayarım Windows 10 yaklaşık 2 saat sonra derse gireceğim fakat bilgisayarım evin internetine bağlanamıyor. Bu ağa bağlanılamıyor diyor sürücülerin hepsine tek tek baktım hepsi güncel. Bilgisayarımı güncellememiştim belki ondandır diye düşündüm güncelledim ama hala bağlanamıyorum.
Sürücüleri yeniden yüklerseniz sorun çok rahat çözülüyor çok yaşıyorum bu sorunu. Aygıt yöneticisine gidip ağ bağlantılarından Wireless ya da Wifi adı geçen sürücüyü donanımı kaldır diyerek kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın düzelecektir. Bu yöntemle çözülürse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Modemi kapatıp aç, bilgisayarı kapatıp yeniden başlatıp deneyin.

Kanka genelde internet az çekince ola bir olay biraz çekiyor sonra gözükmüyor bu yüzden.

Sürücüleri yeniden yüklerseniz sorun çok rahat çözülüyor çok yaşıyorum bu sorunu. Aygıt yöneticisine gidip ağ bağlantılarından Wireless ya da Wifi adı geçen sürücüyü donanımı kaldır diyerek kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın düzelecektir. Bu yöntemle çözülürse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Çözüm
Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin, eğer olmazsa sürücüyü silin ve yeniden yükleyin umarım işine yaramıştır.

Sürücüleri yeniden yüklerseniz sorun çok rahat çözülüyor çok yaşıyorum bu sorunu. Aygıt yöneticisine gidip ağ bağlantılarından Wireless ya da Wi-Fi adı geçen sürücüyü donanımı kaldır diyerek kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın düzelecektir. Bu yöntemle çözülürse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Sağ olun ilkte çekinerek yaptım ama oldu diğerleri de böyle yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı