Bu akşam fragmanı yayınlanacak Elden Ring DLC'si 21 Haziran 2024'te çıkacak

Dlc nin fiyatı 26 dolar fakat ana oyunun dlc'li paketi ana oyun 40 dolar olmasına rağmen 53 dolar, yurtdışında da 80 dolarmış sanırım yani bu pakette oyunu ilk defa alacaklar için dlc yüzde 50 indirimli gibi oluyor, oyuna sahip olmayanlar için güzel bir haber.
Dlc çok güzel gözüküyor ve yurtdışı fiyatı 40 dolar olduğu için baya bol içerikli ve güzel boss savaşları bulunan bir dlc olacağını düşünüyorum, gerçi miyazakinin elinden kötü bir şey çıkmadı şimdiye kadar, 21 haziranı beklemeye koyulalım bakalım.

Son düzenleme:
Dlcler eğer ki yılın oyunu ödülüne aday gösteriliyorsa ilk 3 e oynayacağı garanti elden ring değil de sanki yeni yapılmış bir souls oyunu gibi combat mekanikleri vardı gerçekten fragmandaki gibi mekanikler oyuna eklendiyse sekirodan daha akıcı görünen bir combat var ortada. 2 senedir geliştirilen bir dlc için oynama süresi 20 saatten aşağı olmaz diye düşünüyorum ki bahsettiğimiz firma bu süreçte sekiroyu yapmış bir firma fiyat gayet makul ve o görünen bosstan bir maliketh havası aldım çok zevkli olacak gibi duruyor alın aldırın

Bandai Namco sağolsun, Steam'de bizi düşünen sayılı AAA firmalardan. 40 dolarlık expansion/dlc bizde 26 dolar. Yerel fiyatlandırmaya devam etmelerine sevindim Steam'de. Konsollarda bile 1000 TL'ye koymuşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı