Bu AWP Asiimov kaç para eder?

Parayı dışarı cıkarmak istiyorsanız en güvenli satış sitelerinden para çekebileceğiniz bir yerde satabilirsiniz.
Eğer ben bu silahı satıp sadece oyun alırım diyorsanız o gelen para aile Steam pazarda satın.

Eki Görüntüle 791593

Float değerinden ötürü market fiyatından çok daha pahalıya satabilirim diye düşünüyorum. Markette en yakın 0.48 buldum ve 1700 liraya koymuşlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
İyi para eder. Önceki yorumlardakilerin çoğu aşağı yukarı ederini yazmış. Eğer parayı nakit istiyorsan bynogame ve gamesatis.com gibi sitelerden sat. Ederinin %70 e yakınını veriyorlar. Steam pazara koyarsan yabancı lavuklar yazmaya başlar ve dolandırılırsın. Bir arkadaşım 2.5K'lık bıçak kaptırdı. Para vermeden kasadan çıktıysa bence bahsettiğim sitelere sat en azından parayı çekersin.

Eki Görüntüle 791593

Float değerinden ötürü market fiyatından çok daha pahalıya satabilirim diye düşünüyorum. Markette en yakın 0.48 buldum ve 1700 liraya koymuşlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
Herhangi bir siteye falan satarken çok dikkatli ol dolandırılma. Fake siteler oluyor onlara aldanıp steam hesabını falan girme iyi araştır.

Herhangi bir siteye falan satarken çok dikkatli ol dolandırılma. Fake siteler oluyor onlara aldanıp steam hesabını falan girme iyi araştır.
Daha önce aynı şekilde dolandırılmıştım :D
İyi para eder. Önceki yorumlardakilerin çoğu aşağı yukarı ederini yazmış. Eğer parayı nakit istiyorsan ByNoGame ve gamesatis.com gibi sitelerden sat. Ederinin %70'e yakınını veriyorlar. Steam pazara koyarsan yabancı lavuklar yazmaya başlar ve dolandırılırsın. Bir arkadaşım 2.5K'lık bıçak kaptırdı. Para vermeden kasadan çıktıysa bence bahsettiğim sitelere sat en azından parayı çekersin.

Peki gerçek değeri nedir? Ne kadar eder? 2-3 gündür Steam'de 1800 liraya koydum ama satılmıyor.

Dostum öncelikle float gerçekten çok etki ediyor ama ben bu floatta bir AWP Asiimov'u 390 liraya aldım aynı fiyata da sattım. Hiç kimse 1700-1800 lira vermez. Edeceği maksimum 350-400 liradır boşuna ümitlenip zaman kaybetme.

Bazı arkadaşlar 1800 TL demiş. Floatı 29 olan AWP Asiimov'un pazardaki fiyatı 600 TL.
f5.PNG

Bazı arkadaşlar 1800 TL demiş. Floatı 29 olan AWP Asiimov'un pazardaki fiyatı 600 TL.
Eki Görüntüle 794713

Pazara istesen 10.000 TL'de yazabilirsin. Kişilerin koyduğu fiyatlar onlar. Bu işle çokça uğraştım çokça da takas yaptım. Edeceği maksimum 350-400 liradır çok nadir sticker vs. bulunmadığı sürece bu değişmez. Bu floatta birçok AWP asiimov var traderları incelediğinizde görebilirsiniz. Arkadaşlar bilmeden cevap vermiş.

Eki Görüntüle 794713

Dostum oyle bakmaman lazim. Gorevde kullanil misin float araligi 0.15-0.38 yani normal bir float gorevde kullanilmisa gore. Ama savas gor musun float araligi 0.45-0.99'a kadar gidiyor. Benimkisi ise eskimise sadece 0.003 yakin. Bu tarz seylere nadir float deniyor. Fabrikadan yeni cikmislarda da 0.0001 olunca nadir float oluyor mesela.

Geri
Yukarı