Bu ayakkabı alınır mı?

Ben pek beğenmedim. Uzun zamandır sadece Md Runner tarzı modeller kullanıyorum. Siz beğendiyseniz elbette alabilirsiniz fakat her kıyafetle giyemeyeceğinizi unutmayın.

Merhabalar. İnternet üzerinden fotoğrafta gördüğünüz ayakkabıyı almayı düşünüyorum fakat değişik bir model olduğundan dolayı görüntüsü insanların gözüne nasıl görünecek diye merak ettim ve size sorayım dedim. Sizce nasıl görünüyor, alınır mı?
Eki Görüntüle 639149Eki Görüntüle 639150

Kanka bunu NBA'da Giannis Antetekounpo giyiyor yani bu parke ayakkabısı normal kullanım için uygun değil tabanı yırtılır.

Kanka çoğu kişi inanmıyacak ama beni babam Nike'da müdür gibi bir şey onun yanında ben de mağazalara falan gittim bu yüzden bazı şeyler biliyorum mesela bunun üst seviye Zoom freak 2 olduğunu biliyorum bunun parke ayakkabısı olduğunu biliyorum ben zaten basketbolla uğraşıyorum basket oynamak için alıyosan alınır ama günlük kullanım için alınmaz ve terletme gibi bir olay da yok.
Beğendiğin şeyleri kimseye sorma, al. Burada laf kalabalığı yapan çok olacak. Ayrıca belirteyim bu ayakkabı Nike Zoom freak 2 ninja, NBA oyuncusu antetokounmpo'nun serisi.

Zoom freak 2 naija kesinlikle günlük kullanım için uygun değil.

Geri
Yukarı