Bu ayakkabının ismi nedir?

Markası saçma sapan, Balenciaga çakması bir ayakkabı. Herhangi bir AVM'de bulursun. FLO, Greyder gibi yerlerde bolca var.

Balenciaga trackersın çakmasıdır efendim. Modayla ilgili olarak yakından tanırım :D.
Çakma olacağını sanmıyorum, bir oyuncunun çakma ayakkabı alması :D
Hangi dizi, kaçıncı bölüm, dk?
3:09.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çakma olacağını sanmıyorum, bir oyuncunun çakma ayakkabı alması :D
Genelde bütün saçma sapan yaz dizilerinde çakma ayakkabılar kullanılır, nereden kısarsak kâr mantığıyla. :)

Yaz dizileri haricinde de kullanılır bu yöntem, reklam gibi de düşünebiliriz. O dönem yaygın ayakkabı kalıplarını giyip dizide kullanabiliyorlar.

Genelde bütün saçma sapan yaz dizilerinde çakma ayakkabılar kullanılır, nereden kısarsak kâr mantığıyla. :)

Yaz dizileri haricinde de kullanılır bu yöntem, reklam gibi de düşünebiliriz. O dönem yaygın ayakkabı kalıplarını giyip dizide kullanabiliyorlar.
Hmm, anladım. Başka bir ayakkabı önerdiğiniz var mı böyle spor tarzı.

Orijinal bir ayakkabı gibi gelmedi.

www.adidas.com
Buradaki ayakkabılara benzettim. :D

Bana da sanki herhangi bir Flo ayakkabısı gibi geldi. Bu kadar yakışıklı bir adamın boksör falan olması sıkıntı. Ağzıyla burnunun yerini değiştiriverirler alimAllah.

Google görsel ile bir aratmayı deneyin bence. Bu arada çakma olmasa bile o kalitede bir ayakkabı olabilir. Neticede oyuncular kendi eşyalarını değil kostüm firmasının verdiği ürünleri kullanıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dizi sonunda sponsorlarını araştırıp bakabilirsiniz. Ben biraz baktım çok benzeyen 4 tane buldum ama net olarak aynısını tespit edemedim zamanım olmadığı için.

@Furkan Demirkıran Puma markasının kötü ürününü görmedim, tavsiye ederim. Tabanı çok rahat ve çok hafif bir ayakkabı.

Şu an NRGY Comet modelini 1.5 yılı aşkındır kullanıyorum ve ayakkabıyı neredeyse her yere giydim. Tek sıkıntısı üst-ön tarafında girintili çıkıntı şeyler oluyor, ayakkabının burun kısmına parmaklarınız ile baskı uygulamayın.

Ayakkabımdan memnunum, ilk geldiğinde çok şaşırmıştım bu kadar hafif olduğuna.

Ayrıca ayakkabıyı deneyip öyle alın derim. İnternette çok daha ucuza var fakat boyutunu bir mağazada deneyip sipariş verin derim.

Bana da sanki herhangi bir FLO ayakkabısı gibi geldi. Bu kadar yakışıklı bir adamın boksör falan olması sıkıntı. Ağzıyla burnunun yerini değiştirirler verirler.
Adam model zaten Türkiye'de seçilmiş. Boksorluk sadece 1 sene yapmış eğitim için. Ayrıca kendisine karşı bir zaafım var idolum çok severim kendisini.
@Furkan Demirkıran Puma markasının kötü ürününü görmedim, tavsiye ederim. Tabanı çok rahat ve çok hafif bir ayakkabı.

Şu an NRGY Comet modelini 1.5 yılı aşkındır kullanıyorum ve ayakkabıyı neredeyse her yere giydim. Tek sıkıntısı üst-ön tarafında girintili çıkıntı şeyler oluyor, ayakkabının burun kısmına parmaklarınız ile baskı uygulamayın.

Ayakkabımdan memnunum, ilk geldiğinde çok şaşırmıştım bu kadar hafif olduğuna.

Ayrıca ayakkabıyı deneyip öyle alın derim. İnternette çok daha ucuza var fakat boyutunu bir mağazada deneyip sipariş verin derim.
Mağazaya gidip bakacağım sağ olun.

Herkese yardımları için çok teşekkür ediyorum ayrıca.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı