"Bu aygıt için sürücü yüklenmemiş" hatası

Yusuf Ama Bozuk

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım "ATI Radeon HD 3600 series" işletim sistemim Windows10 ve ekran kartını aldığım günden beri "bu aygıt için sürücü yüklenmemiş." gibi bir hata ile karşı karşıyayım. Araştırdığım driver sitelerinde Windows 10 için bir driver bulamadım. Formu açmamdaki sorularım; bana güvenli bir driver sitesi öneribilir misiniz, önerdiğiniz driver sitesinde Windows 10 için yoksa örneğin Windows 8 için var ve Windows 8 kurup driverı yüklersem olur mu? Olacak ilgi ve alakanıza güvenip, teşekkür ediyorum.

1631366961899.png

Microsoft'un güncelleme deposunda Windows 10 için sürücü gözüküyor. Linkini aşağıya bıraktım ve kurulumunu spoiler içerisinde anlattım.

1- Linke tıklayarak indir. Eğer tıklamana rağmen indirme başlamazsa, linki kopyalayıp yeni sekme aç ve URL kısmına yapıştırarak entera bas, böylelikle indirme başlayacaktır.

2- Bir klasör oluştur masaüstünde.

3- Bu indirdiğin dosyayı bir arşiv yöneticisi (WinRAR vs.) ile açıp içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

4- Daha sonra aygıt yöneticisine girip ATI HD Radeon 3600 Series'e sağ tıklayarak "Sürücüyü güncelleştir" de.

5- Açılan sekmeden "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" de.

6- Sonra "Gözat" butonuna tıklayıp masaüstündeki içine dosya attığın klasörü seçerek "Tamam", sonra da "İleri" butonuna tıkla.

7- Sürücü yüklenmesi başlayacaktır, yüklenmesini bekle.

ATI Radeon HD4800 kullanıyorum ve en fazla Win 8.1 destek verıyor.

Bir konuda adam anlamıştı ondan yapabilirsiniz.

Microsoft'un güncelleme deposunda Windows 10 için sürücü gözüküyor. Linkini aşağıya bıraktım ve kurulumunu spoiler içerisinde anlattım.

1- Linke tıklayarak indir. Eğer tıklamana rağmen indirme başlamazsa, linki kopyalayıp yeni sekme aç ve URL kısmına yapıştırarak entera bas, böylelikle indirme başlayacaktır.

3- Bu indirdiğin dosyayı bir arşiv yöneticisi (WinRAR vs.) ile açıp içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

4- Daha sonra aygıt yöneticisine girip ATI HD Radeon 3600 Series'e sağ tıklayarak "Sürücüyü güncelleştir" de.

6- Sonra "Gözat" butonuna tıklayıp masaüstündeki içine dosya attığın klasörü seçerek "Tamam", sonra da "İleri" butonuna tıkla.

Deniyorum şimdi,sonucu belirteceğim.

1631374217060.png

Başarısız böyle bir şey dedi.

Aşağıdaki linke bakabilir misin?

Benimki 3600 series orada 3000 diyor sorun olur mu?

Bu Nasıl
1631375549705.png

Yeni konular

Geri
Yukarı