Bu Bilgisayar içinde İndirilenler klasörü yok

Mertcan39

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Merhaba arkadaşlar, 1-1.5 ay önce bilgisayarımın içerisinde indirilenler klasörü vs kayıplara karıştı ve bir türlü geri getiremedim. Yardımcı olma şansınız var mı acaba?

Ekran Görüntüsü (246).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol sık kullanılanlarda var. Ayrıca C:\Kullanıcılar\x klasöründe indirilenler klasörünü bulabilirsiniz. X kullanıcı adınız oluyor.

Cevap için teşekkür ederim. Klasörün yerini biliyorum fakat buradaki indirilenler nereye gitti onu anlamadım.

Sol tarafta indirilenler var hocam. Sağ tıklayıp gönder diyerek masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz.

Cevap için teşekkür ederim. Bilgisayarım'ın içinden kaybolunca mecbur oraya koymak zorunda kaldım fakat el alışkanlığı bilgisayarım'ın içinde arayıp duruyorum geri getirebilme şansım yok mu acaba?

C:\Users\kullanıcıadınız\Downloads

Teşekkür ederim. Yerini biliyorum fakat problemim o değil bilgisayarım'ın içinden yok oldu klasör oradan girmeye alıştığım için elim oraya gidiyor.

Cevap için teşekkür ederim. Klasörün yerini biliyorum fakat buradaki indirilenler nereye gitti onu anlamadım.

Cevap için teşekkür ederim. Bilgisayarım'ın içinden kaybolunca mecbur oraya koymak zorunda kaldım fakat el alışkanlığı bilgisayarım'ın içinde arayıp duruyorum geri getirebilme şansım yok mu acaba?

Teşekkür ederim. Yerini biliyorum fakat problemim o değil bilgisayarım'ın içinden yok oldu klasör oradan girmeye alıştığım için elim oraya gidiyor.
Hocam ayarları karıştırmanız lazım onun için. Windows 11 kullanmıyorum maalesef ayarlar aynı mı bilmiyorum.

Teşekkürler hocam. Bakındım ama maalesef bulamadım umarım bilen biri çıkar.
@Mertcan39
İndirilenler kısmı Windows 11 22H2 ile 'Bu bilgisayar' kısmından ile eski adıyla 'Hızlı erişim' menüsüne yeni adıyla 'Giriş' menüsüne taşındı. Not: Ben hala Windows 11 21H2 kullandığımdan bende hala hızlı erişim olarak geçiyor.

Ekran görüntüsü 2022-07-22 181653.png

Ekran görüntüsü 2022-07-22 181725.png

Ekran görüntüsü 2022-07-22 181831.png

Bu adımlardan sonra dosya gezginini kapatıp açın.

Son düzenleme:
@Mertcan39
İndirilenler kısmı Windows 11 22H2 ile 'bu bilgisayar' kısmından ile eski adıyla 'hızlı erişim' menüsüne yeni adıyla 'giriş' menüsüne taşındı. Not: Ben hala Windows 11 21H2 kullandığımdan bende hala hızlı erişim olarak geçiyor.

Eki Görüntüle 1460003

Eki Görüntüle 1460004

Eki Görüntüle 1460006

Bu adımlardan sonra dosya gezginini kapatıp açın.

Teşekkürler hocam. Denedim fakat düzelmedi bilgisayarı yeniden başlatmama rağmen hala yoklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı