Bu canlı dersleri nasıl işleyeceğiz?

228522

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, matematik tamam, fen tamam, sosyal tamam, din tamam, Türkçe tamam da bu dersleri nasıl işleyeceğiz :D ?

1601245078012.png

1601245110258.png

1601245134254.png

1601245144783.png

(Bu arada bu dersleri direkt EBA'dan ekran görüntüsü aldım, kırpıp buraya attım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, matematik tamam, fen tamam, sosyal tamam, din tamam, Türkçe tamamda bu dersleri nasıl işleyeceğiz :D ?

Eki Görüntüle 683184

Eki Görüntüle 683185

Eki Görüntüle 683186

Eki Görüntüle 683187

(Bu arada bu dersleri direk EBA'dan ekran görüntüsü aldım, kırpıp buraya attım)

Müzik dersinde video izletirler diye düşünüyorum, beden dersi sadece dışarıda maç, basketbol vs. yapmak veya egzersiz yapmak olmadığı için spor tarihi vs. ilgili videolar izletebilirler diye düşünüyorum, veya basketbol kuralları, maç kuralları vs. diye de olabilir, ama herkes de farklı da olabilir, yani ablam da video müzik dersinde :D

Son düzenleme:
Müzik dersini hoca paylaşım ekranından açar, sınıf da sesleri kesile kesile söyler artık :D.
resimde de kameralar açılıp kağıtlar gösterilir :D.

Sonra da sistem yoğunluğundan dolayı öğrencilerin birkaçı dersten atılır durduk yere falan her zamanki gibi :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz beden eğitimi dersinde öğretmenimizden rehberlik ve fiziksel aktivite konularında bilgi alıyoruz ve etkinlik yapıyoruz. Müzik dersinde ise hoca kameradan gitarla ilgili nota, akor vb. bilgiler veriyor. Tabii, verimliliği tartışılır. :D

Diğer dersleri bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı