Bu CD ne CD'si?

YaseRR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben yeni bilgisayar aldım anakartin kutusundan gorseldeki gibi bir CD çıktı fakat ne işe yariyor bilmiyorum. Eğer BIOS güncelleme ise yapacagim ama ne CD'si bu?

Dosya Ekleri

• IMG_20240208_104951.jpg
    IMG_20240208_104951.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Hımm görseli olmayan bir CD, hem de bu devirde aklıma çılgın şeyler geliyor yalnızken aç o CD'yi :D.hele aldığın adam ben sana güzellik yaptım PC'yi açınca görürsün dediyse kesin yalnız aç o CD'yi :D

Merhaba ben yeni bilgisayar aldım anakartin kutusundan gorseldeki gibi bir CD çıktı fakat ne işe yariyor bilmiyorum. Eğer BIOS güncelleme ise yapacagim ama ne CD'si bu?

Muhtemelen sürücülerin vs olduğu CD'yi diyorsun. Gerek yok kutusuna koyup kaldırabilirsin sitelerinde her şeyj mevcuttur.

BIOS CD'si ise güncellemeyi o CD ile yapmasan iyi olur muhtemelen eski sürümdür.

Üzerinde multi-language installation guide yazmıyor mu? Hatta altında da farklı diller yazıyor. O farklı diller arasında Türkçe de var. O Türkçe metni anlamadıysanız bizim yazdıklarımızı nasıl anlayacaksınız?

İçinde kuru kuruya bir PDF olmadığını varsaysak bile sitesinden aynısını veya daha güncelini bulabiliyor olmanız lazım.

Hocam anakartın markasını Google'a yazın ilk siteden Support kısmından BIOS kısmına girip driverın en güncelini işletim sisteminize uygun olanı seçip yükleyin ve sürüm notlarını gerekirse buraya atın bazen güncelleme yapmanız önerilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı