Bu dönemde bilgisayar alınır mı?

Aynen en azından dolar kurunu takip edin muhtemelen 6.50lere doğru gevşeme olabilir takip de kalın. O süreçte alınabilir muhtemelen o ara almak istersen alabilirsin sonra ne olacağı belli değil, düşüşünü bitirirse yükselişe geçebilir.
Hocam neye göre 6.50 ye düşebilir diyorsunuz? Yanlış anlamayın merakımdan soruyorum.

Şunu anlamdım dolar düşse bile fiyatlar düşmüyor stoklar bitince düşücek diyorlar i zaman dolar yükselince de stoklar bitince fiyatları yükseltin!
Fırsatcı tüm mağazalar. Ayrım yok hepsi artık fırsatçı. Dolar 5 iken 3000 liradır bir sistem. Dolar 7 olur 4000 olur. Dolar geri 5 olur 3500 yaparlar 500 kâr.

Hocam neye göre 6.50 ye düşebilir diyorsunuz? Yanlış anlamayın merakımdan soruyorum.
Belirli başlı şeyler var kardeşim. Trendler/direncler/destekler/fobonacci seviyeleri bu sebepten dolayı izlenim onu gösteriyor. Olağan üstü birşeyler OLMAZ ise, süreç o şekilde ilerleyebilir, ytd..

Ben çok düşeceğini sanmıyorum sonuçta daha virüs olayları dünya genelinde bitmedi ve stoklar sürekli kullanılıyor. Bazı firmalar bile normalde yükseltemediği fiyatları virüs sayesinde yükseltti.

Banada olayın monitör versiyonu oldu insanlar anlamıyor yada bizler anlatamıyoruz.
Ne kadar yüksek satarsam kârdır kafasındalar.Facebook-Letgo gibi yerlerde alım ilanı açanlara mesaj atıyorum bilgili olmayanlara ne alınır ne alınmaz anlatıyorum sizde yardımcı olursanız fırsatçılar mal satamaz.

Geri
Yukarı