Bu dönemde Samsung Galaxy S20+ alınır mı?

Kisake

Decapat
Daha fazla  
Bu zamanda Samsung Galaxy S20+ gibi bir telefon alınır mı?
Telefon sıfıra yakın.
Desteğinizi bekliyorum.

Bu zamanda Samsung Galaxy S20+ gibi bir telefon alınır mı?
Telefon sıfıra yakın.
Desteğinizi bekliyorum.
Arkadaşımda var performans ve kamerasından oldukça memnun tek sorunu artık güncelleme almıyor OneUI 5.1'de kaldı maalesef.
Fakat 4k 120zh ekranı var kasma donma yok, yine de eğer bulduğunuz fiyat 16k civarı ise S21FE alınabilir.
Fakat eğer OneUI 5.1'e razıysanız (Kötü bir sürüm değil.) gayet iyi telefon.

Bayağı iyiymiş o fiyata orta segment bile zor bulunuyor artık alınır.

Fiyat iyi, bir de sıfıra yakın diyorsun. Alınır.

Arkadaşımda var performans ve kamerasından oldukça memnun tek sorunu artık güncelleme almıyor One UI 5.1'de kaldı maalesef.
Fakat 4K 120zh ekranı var kasma donma yok, yine de eğer bulduğunuz fiyat 16k civarı ise S21FE alınabilir.
Fakat eğer One UI 5.1'e razıysanız (kötü bir sürüm değil.) Gayet iyi telefon.

Bayağı iyiymiş o fiyata orta segment bile zor bulunuyor artık alınır.

Bütçemi aşırı zorlayıp Galaxy A34 5G almamı tavsiye eder misiniz?
S20+ kaç sene götürür tahmininiz var mıdır?

Bir amiral telefonun normal ömrü çıkış tarihinden itibaren işletim sistemi fark etmeksizin 5-6 yıldır. Fazlasını kullanan olur, azını kullanan olur ama işin doğrusu bu.

Abi adam hala 6s kullanıyor, evet görüyorum kullanıyor. Prize bağlı şekilde instagrama güncelleme geldiği için çocukluk fotoğrafını silerek kullanıyor. Bunun adı ne kadar kullanmak?

Her şeyi geçtim, hadi şarjı iyi gitsin telefon 128 GB olsun, benim S23-24'ümün iPhone 14-15'imin sağladığı özellik ve konforun yanında, ona telefon kullanmak denir mi?

O yüzden S20'inin son yılları. 2 sene daha ömrü var. Belki 3 sene kullanırsın, bilemeyiz.

Fiyatı fena değil, çok uzun bir kullanım düşünülmüyorsa gayet alınabilir ve en önemlisi telefon temiz diyorsunuz. Bence A34'e bütçe zorlamaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı