Bu dosya virüslü mü?

Ama 6 tane virüs göstergesi var hocam.
6 programın hiçbiri bilindik değil(MBAM dışında). O yüzden sorun olmaz. Ama ben bu konuda kuşkuluyum diyorsanız AV gözetimi altında yazılımı çalıştırın.

MBAM tespitine gelecek olursak:
Ekran görüntüsü 2023-02-07 165420.png
Malware.Heuristic, Heuristic=Sezgisel Analiz.
Sezgisel analiz üzerinden malware işaretlemesi yapmış. Sezgisel analiz her zaman doğruyu göstermez. İmza veritabanı listesinden zararlı işaretlemesi yapılmamış. Yani genel sonuçları göz önünde bulundurursak False-Positive.

6 programın hiçbiri bilindik değil(MBAM dışında). O yüzden sorun olmaz. Ama ben bu konuda kuşkuluyum diyorsanız AV gözetimi altında yazılımı çalıştırın.

MBAM tespitine gelecek olursak:
Eki Görüntüle 1660264
Malware. Heuristic, Heuristic = Sezgisel Analiz.
Sezgisel analiz üzerinden malware işaretlemesi yapmış. Sezgisel analiz her zaman doğruyu göstermez. İmza veri tabanı listesinden zararlı işaretlemesi yapılmamış. Yani genel sonuçları göz önünde bulundurursak False-Positive.

Hocam virüsten her zaman tırsan ve çekinen biri olarak sürekli sorma ihityacı hissediyorum. Steam hesabım değerli benim için. Çalınmasını istemem.

Ama yanlış okumadıysam Malwarebytes virüs algılamış False-Positive değil bence.

Eki Görüntüle 1660247
Malwarebytes işaretledi diye false-positive olmayacak diye bir şey yok. Zaten işaretlediği zararlı türüne bakarsanız direkt bir eşleşme yok, muhtemelen şüpheli bir dosya olduğu için öyle işaretledi.

Dosya temiz gibi duruyor, kullanabilirsiniz.

Hocam virüsten her zaman tırsan ve çekinen biri olarak sürekli sorma ihityacı hissediyorum. Steam hesabım değerli benim için. Çalınmasını istemem.
Ben bu konuda kuşkuluyum diyorsanız AV gözetimi altında yazılımı çalıştırın.

Birini indirebilirsiniz.

Hocam bende Mafia'ya yama yapmak istediğimde bu dosyayı gördüm tarattım virüslü çıkmıştı araştırdım virustotal 0 çıkan yama buldum oyunu bitirdim + olarak ses dosyaları orjinal isterseniz paylaşabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı