"Bu dosyada değişiklik yapabilmeniz için everyone size izin vermelidir" hatası

Prisvx.q

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, çok önemli bir durum vallahi okula söz verdim. Yarın Quiz'imiz var ve atmam lazım sınıf grubuna, ama hata alıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Take ownership ile denemenizi öneririm. Size yetkiyi verecektir. Take ownership buradan indir. İndirdikten sonra, çift tıklayarak kayıt defterine ekle. Daha sonra, yetki isteyen dosyaya sağ tıkla take ownership yazısına tıkla ve açılan CMD veya PowerShell ekranının bitmesini bekle. Take ownership kaldırmak için buradan indir. Kayıt defterine yaptığın gibi çift tıklayarak ekle, take ownership sağ tık menüsünden kaldırılacaktır.

Take ownership ile denemenizi öneririm. Size yetkiyi verecektir. Take ownership buradan indir. İndirdikten sonra, çift tıklayarak kayıt defterine ekle. Daha sonra, yetki isteyen dosyaya sağ tıkla take ownership yazısına tıkla ve açılan CMD veya PowerShell ekranının bitmesini bekle. Take ownership kaldırmak için buradan indir. Kayıt defterine yaptığın gibi çift tıklayarak ekle, take ownership sağ tık menüsünden kaldırılacaktır.

Hocam flash bellekten bilgisayara dosya atamıyorum Regedit dosyasını mı indireyim Windows 10 help forum sitesinden verdiğiniz link çalışmıyor

1703174159675.png

Regedit dosyasını açmama rağmen hala böyle

Hocam flash bellekten bilgisayara dosya atamıyorum Regedit dosyasını mı indireyim Windows 10 help forum sitesinden verdiğiniz link çalışmıyor

Eki Görüntüle 2060318

Regedit dosyasını açmama rağmen hala böyle

Everyone ile Yönetici başka bir şey olabilir, başka bir çözüm yapmak lazım. Manuel olarak ayarlayamıyor musunuz izini?

Yeni konular

Geri
Yukarı