"Bu dosyayı nasıl açmak istiyorsun" uyarısı

Daha fazla  
RAM
8 GB RAM 3000 MHz
SSD veya HDD modeli
HyperX 480 GB SSD
Ekran kartı
Zotac Nvidia RTX 2060 6 GB
İşlemci
Ryzen 5 2600
Arkadaşlar ben bugün Discord uygulamasına giriş yaptığımda böyle bir ekran ile karşılaştım, Discord'a girememe problemlerini araştırırken Windows+r %appdata% falan yapmamı söylüyordu internet siteleri neyse yaptım ancak bu sefer de şöyle bir ekran karşıma çıktı ''bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz'' neyse klasörden gizli öğeleri gösteri işaretleyerek appdataya ulaştım oradaki Discord klasörünü falan sildim yine düzelmedi Discord sonra program ekle ve kaldırdan Discord'u kaldır yaptım ama bu sefer yine bana ''bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz'' dedi anlamadım Windows Gezgini ile alakalı işlerimde neden bu çıkıyor klasörlere erişirken mi acaba bir sorun oluyor bilgisayara ne olmuş anlamadım hayır bir şey falan da yüklemedim bilgisayara çok şaşırtıcı virüs falan da yok bir uzantı değişikliği falan yapacak birisi de değilim her şey ilk Windows kurduğum gün gibi varsayılanda ve bugüne kadar hiç sorun yoktu. Windows da güncel şu an yardımcı olursanız çok sevinirim bayağı sinirimi bozdu Discord'u da silemiyorum kaldıra bastığımda ''bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz'' çalıştıra giriyorum yine aynı ne bu böyle ...

1667903305659.png

1667903245834.png

Yeni konular

Geri
Yukarı