Çözüldü Bu filmin adı neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arif Oğuzhan

Kilopat
Daha fazla  
Vosvos'un motorunu modifiye ediyorlardı. Yarışlara katılıyordu falan. Hatta Ferrari'yi falan caddede geçiyordu. Hatırlayan var mı o filmi?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende uzun zamandır arıyordum ruhu olan vosvos filmi buldum sonunda seni ararken belki seninde aradığın budur nasıl ve nerden izlediysem hatırlıyorum filmi
evet bende öyle bir şey hatırlıyorum sarı bir vosvostu herbie değil bumblebee de değil

tutmamış bir çizgi film serisiydi
animasyon değildi dostum film idi fakat fazla tutmamış olabilir zira adı akılda kalırdı yoksa :D
Asfaltın Kralları mı? Bide Robocop serisi yada filmde.
asfaltın kralları ford vs ferrari olan, bu yıl çıkan filmdi. onda vosvos hatırlamıyorum ya. robocopu da hiç izlememişim google'ladım da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende uzun zamandır arıyordum ruhu olan vosvos filmi buldum sonunda seni ararken belki seninde aradığın budur nasıl ve nerden izlediysem hatırlıyorum filmi

Çözüm
yanlışlıkla işaretledim :D ÇÖZÜLMEDİ. düzeltemedim de. ulan ya :D
Herbie, beyaz vovos bir kız hurdaliktan aliyor. Büyük bir yarışçıyi yeniyor ve yarışçı hırs yapıp bunu yarıda davet ediyor. Hatta kıza yenerse arabasını vereceğini söylüyor tam öndeyken o arabayı istiyorum deyince arana kendi fren yapıyor. Sonra bu vosvosu alıp canavar araba yarışlarına sokuyorlar o değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı