Bu Gamepower Jin garantiye girer mi?

Marcellus33

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kulakliğa takildim ve sağ tarafı yere olacak şekilde düştü, sesde bir sorun yok ancak içerisinde sanki bir şey varmiş gibi ses geliyor. Garantiye göndersem kullanıcı hatası deyip geri gönderirler mi? Bilgili biri cevaplarsa sevinirim.

Merhaba, kulakliğa takildim ve sağ tarafı yere olacak şekilde düştü, sesde bir sorun yok ancak içerisinde sanki bir şey varmiş gibi ses geliyor. Garantiye göndersem kullanıcı hatası deyip geri gönderirler mi? Bilgili biri cevaplarsa sevinirim.
Bende ht401 var uğraşmadım garantiyle. Ama ben de bir hasar sonucu carpmistim. Şu an kulaklığın sağ ve soldan ses geliyor fakat ledler ve mikrafon gidik ya eceli geldi onlarin ya da vura vura mahvettim. Ya da o tıkırtı şey bu dediğim şeylerle baglantiliydi. Bı ara gitti sonra geri geldi bı yere falan sıkıştı galiba. 😂

Kullanıcı hatası derler. Siz düşürmüşsünüz sonuçta.
Bende ht401 var uğraşmadım garantiyle. Ama ben de bir hasar sonucu carpmistim. Şu an kulaklığın sağ ve soldan ses geliyor fakat ledler ve mikrafon gidik ya eceli geldi onlarin ya da vura vura mahvettim. Ya da o tıkırtı şey bu dediğim şeylerle baglantiliydi. Bı ara gitti sonra geri geldi bı yere falan sıkıştı galiba. 😂

Sanki içerisinde boncuk varmışta hareket ediyormuş gibi, tamir edilebilir bir şey mi peki?

Sanki içerisinde boncuk varmışta hareket ediyormuş gibi, tamir edilebilir bir şey mi peki?
Valla ben bir şeyde bir sıkıntı olduğunda kafayı yerdim. Kasa temizliği olsun, sessizliği olsun, ufak bir kir görsem setupta kafayı yerdim. Her şey kusursuz olmalıydı. Ht401 bozulduğunda uzun bir süre sonra aoc gh300 aldım onu da ortada ikiye kopardım 5 ay sonra. Benim hatam değildi kulaklık zaten 71728 tane özelliği kötü olan bir kulaklıklı rampageyi yerden yere vurdular ama keşke onu alaydim. Çok boş yaptım. Senin duruma gelecek olursak kafaya takmana gerek yok şu ab umursamıyorum ben kulaklık kopali 2-3 ay oluyor mikrafonsuz devam ediyorum. Geçen kasaya bakım yapayım dedim başlatma kablolarını mahvettim. Neye elimi atsam batiriyorum bende bıraktım bu işlere para dökmeyi. Bu ülkede tamir en ucuz şeydir fakat sifirina yakın para alırlar az bir şey araştır ama içini dışını acmasinlar saygılar.

Tamir edilir herhalde.

Vallahi ben bir şeyde bir sıkıntı olduğunda kafayı yerdim. Kasa temizliği olsun, sessizliği olsun, ufak bir kir görsem setupta kafayı yerdim. Her şey kusursuz olmalıydı. HT401 bozulduğunda uzun bir süre sonra AOC GH300 aldım onu da ortada ikiye kopardım 5 ay sonra. Benim hatam değildi kulaklık zaten 71728 tane özelliği kötü olan bir kulaklıklı Rampage'yi yerden yere vurdular ama keşke onu alaydim. Çok boş yaptım. Senin duruma gelecek olursak kafaya takmana gerek yok şu ab umursamıyorum ben kulaklık kopali 2-3 ay oluyor mikrofonsuz devam ediyorum. Geçen kasaya bakım yapayım dedim başlatma kablolarını mahvettim. Neye elimi atsam batiriyorum bende bıraktım bu işlere para dökmeyi. Bu ülkede tamir en ucuz şeydir fakat sifirina yakın para alırlar az bir şey araştır ama içini dışını acmasinlar saygılar.

Tamamdır teşekkürler, garantisi olduğu için bir gönderip şansımı denemekte fayda var. Nereden bilecekler benim düşürdüğümü. Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.

Tamamdır teşekkürler, garantisi olduğu için bir gönderip şansımı denemekte fayda var. Nereden bilecekler benim düşürdüğümü. Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.
Darbe aldıysa suçlu illa siz olursunuz. Kendi kendine gizemli bir şekilde düşüp darbe alacak halı yok ya. Yine gönderin. Ücret talep eder tamirini yaparlar.

Darbe aldıysa suçlu illa siz olursunuz. Kendi kendine gizemli bir şekilde düşüp darbe alacak halı yok ya. Yine gönderin. Ücret talep eder tamirini yaparlar.
Ben de hep bunu düşünüyordum garantiye gondersek hatalı biz çıksak yine de bizim onayladigimiz takdirde ücreti mukabilinde yaparlar değil mi? Aldığım her Itopya.

Yeni konular

Geri
Yukarı