Bu gece uyuyor musunuz?

Uyuyor musunuz?

• Evet 😴

• Hayır 😉

• Şu an uykumdan katılıyorum ankete. 😎🕶️🤏

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Malum şu sıralar çok heyecanlı olanlar da var hiç umurunda olmayıp mışıl mışıl uyuyan da. Peki siz şu an uyuyor musunuz yoksa pürdikkat sonuçları mı takip ediyorsunuz? 🥰
Malaesef uyuyamıyorum sebebi ise üç yıl boyunca boğazda ödem ve mide fıtığı yüzunden uyuyamıyorum kısaca hayatımı bitirdi, katı yiyemiyorum ve zayıflamaya başladım işi de bıraktığım için bende can sıkıntısı sebebiyle donanımsal konularda hakim olduğum konulara göz atıp yardımcı olmaya çalışıyorum.

Uyumuyorum, 13.Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu zaferini bekliyorum zafer geldiği an sokağa çıkıp araba turu yapacağım :)
Arkadaş 12 saat geçti hala sonuç açıklanmadı, solcular CHP kazandı diyor sağcılar Ak parti kazandı diyor neye inanacağımı şaşırdım :D
Neyse ben inanıyorum bu seçim bizim, laiklik kazanacak! 💪 🇹🇷

Arkadaş 12 saat geçti hala sonuç açıklanmadı, solcular CHP kazandı diyor sağcılar Ak parti kazandı diyor neye inanacağımı şaşırdım :D
Neyse ben inanıyorum bu seçim bizim, laiklik kazanacak! 💪 🇹🇷
CHP ikinci tur diyor. Erdoğan ikinci turu işaret etti ama şöyle bir ittirin arkadan az bi siz gibi bir şeyler söylemeye çalıştı.

Malaesef uyuyamıyorum sebebi ise üç yıl boyunca boğazda ödem ve mide fıtığı yüzunden uyuyamıyorum kısaca hayatımı bitirdi, katı yiyemiyorum ve zayıflamaya başladım işi de bıraktığım için bende can sıkıntısı sebebiyle donanımsal konularda hakim olduğum konulara göz atıp yardımcı olmaya çalışıyorum.
Geçmiş olsun,en kısa sürede düzelir umarım. Moralini Sakık bozma olur mu? 🥺❤️

Geri
Yukarı