Bu GTA 6 fragmanı olabilir!

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Önümüzdeki haftalarda bir GTA 6 fragmanı ile karşılaşmamızın dedikoduları olduğu yetmiyormuş gibi GTA 5 oyunundan tanıdığımız Franklin karakterinin seslendirmeni ile GTA 6 oyununda Jason karakterinin seslendirmeni olacağı söylenen paylaştığı bir videoyla bütün X çalkalandı. Sizce bu GTA 6 hakkında bir fragman olabilir mi? Gelin bakalım. Jason karakterinin seslendirmeni Franklin karakterine "Ne olduğunu daha çözemedim fakat bu bildiğim en güçlü şey" diyor. Sonra yetmiyor Franklin "Şu an büyüklerin ligindesin buraya geleceğini biliyordum ama keşke gelmeseydin." diyor. Jason "Çantanın içinde ne olduğunu görmek ister misin?" diyor ve açınca bir müzik eşliğinde iki karakterde şaşkın bir şekilde kalıyor. Üstelik yakın zamanda konusunu açtım Take-Two CEO ses kaydının içeriğinde de fragmanın kasım 2023 tarihinde yayınlanacağı söyleniyordu. Acaba?

Kaynaklar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1694974610261.png

Görsel tamamen konsepttir. Gerçeklikle uzaktan yakından bağı yoktur.

Franklin ne alaka ya. Bence GTA V'in en sönük ve sıradan karakteri oydu. Yeni oyunda olması için bir sebep yok gibi. Ben mi yanlış anladım yoksa franklin yeni oyunda var mı?

Yeni oyunda olup olmayacağı kesin değil ama kuvvetle muhtemel olarak GTA 6 ile ilgili bu videoda var. Üstelik GTA 6 için düşünülen jason karakterinin seslendirmeni de yer alınca muhtemelen franklin yok ama onun seslendirmeni var.

GTA V ve RDR 2'nin de ilk teaser'ları ekim ayında gelmişti zaten. Ekim, kasım gibi biter bu iş. Trailer'ı büyük ihtimal ile görürüz diyorum. Çıkışı ise 2025 Mart falan olur.

GTA V ve RDR 2'nin de ilk Teaser'ları Ekim ayında gelmişti zaten. Ekim, Kasım'da biter bu iş. Trailer'ı büyük ihtimal ile görürüz diyorum. Çıkışı ise 2025 Mart falan olur.

Take-two CEO ses kaydına göre duyuru tarihi ekim 2023 çıkış tarihi ekim 2025. bu da kuvvetle muhtemel. GTA 4 2006'da duyuruldu 2008'te yayınlandı GTA 5 2011'de duyuruldu 2013'te yayınlandı gibi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı