Bu hayatta size saçma gelen nedir?

furkannbey

Picopat
Daha fazla  
Bu saçma gelen bir kural da olabilir bir davranışta olabilir.

Edit: Sınava hazırlanan sayfaların ya da girişimcilik sayfalarının reelslerle takipçilerini ucuz sözlerle motive etme çabası.

Peki ya sizin?

Bundan yüz yıl sonra neredeyse dünya nüfusunun %99'ı ölecek ama insanlar garip bir şekilde küçük detaylara takılıp kalıyor.
Artı olarak zaten kısıtlı bir ömrümüz var ve kimse senin Steam profilindeki +18 anime oyunlarına harcadığın saate bakıp gurur duymayacak.

Son düzenleme:
Bu saçma gelen bir kural da olabilir bir davranışta olabilir.

Edit: Sınava hazırlanan sayfaların ya da girişimcilik sayfalarının reelslerle takipçilerini ucuz sözlerle motive etme çabası.

Peki ya sizin?
Bana şu aralar en saçma gelen şey, arkadaşımın sırf "steam profilinde gözükmesi" için oyun alması. Yani hayatımda bundan saçma hiçbir şey görmedim. Profiline 24 saatte 3 kişi bile girmiyordur, "Profilimde gözüksün, insanlar ne oyunlar aldığımı görsün." diyerek saçma sapan oyun harcamaları yapıyor. Onun yerine ben üzülüyorum vallaha.

Bundan yüz yıl sonra neredeyse dünya nüfusunun %99'ı ölecek ama insanlar garip bir şekilde küçük detaylara takılıp kalıyor.
Artı olarak zaten kısıtlı bir örümüz var ve kimse senin Steam profilindeki +18 anime oyunlarına harcadığın saate bakıp gurur duymayacak.
Ben duyarım.

Bana şu aralar en saçma gelen şey, arkadaşımın sırf "Steam profilinde gözükmesi" için oyun alması. Yani hayatımda bundan saçma hiçbir şey görmedim. Profiline 24 saatte 3 kişi bile girmiyordur, "profilimde gözüksün, insanlar ne oyunlar aldığımı görsün." diyerek saçma sapan oyun harcamaları yapıyor. Onun yerine ben üzülüyorum vallaha.

İleride belki oynar ama oynamayacağı oyunlar alıyorsa iş değişir.

Geri
Yukarı