Bu kadar insan hangi FPS oyununu oynuyor?

20 liralık mouse mi var isiqli bir de?
Valla iki üç ay önce bir kırtasiye den aldım baya da ışıqlı yani RGB gibi farklı renkler yanıp sönüyor bay baya 20 liraya aldım yani çok iyi iş görüyor inan bozulsa canım acımaz 20 lira sonuçta

FPS oyun artık çok oynamıyorum ama Modern Warfare 2 ve BF3 candır. Zula vb. p2w oyunlar çöptür. O kulaklığı satmak için alanlar da ... Neyse anladınız siz.

Ben 5 yıl önce A4Tech internet Cafe faresi herkes bilir 22 liraya almistim sen bir de ışıklı 20 liraya iyi bul musun vallahi .

Ben 5 yıl önce A4Tech internet Cafe faresi herkes bilir 22 liraya almistim sen bir de ışıklı 20 liraya iyi bul musun vallahi .
Valla bilmiyorum kırtasiye ye girdim abi ucuz fare var mı dedim bunu verdi ışıklı olduğunu bile bilmiyodum ya adam bilmeden verdi 20 liraya ya da bilmiyorum

CS:GO oynuyor idim. Fakat Zula'ya geçtim. Hile yok, çok temiz oyun. Ortam da yapıyorum. +15 yaş ve üzeri olanlar ile.

Zula gibi P2W oyunu oynamaktansa 1 ay çabalayıp CS de seçkin olurdum ve çocuk kitlesi dile bile getirmiyorum.

Pubg'de var.

Şu an bence Valorant güzel ama ben şu bazı karakterlerin özelliğini tam kullanamıyorum .

Aynı benim 8.sınıftaki halim. Düzgün çalışmama rağmen annemin boş baskıları yüzünden salıp, lgsyi kaybettim. Böyle anne olmaz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…