Bu Kaspersky harika bir şey!

Arkadaşlar, az önce Windows 10 için macOS teması indirdim ve başımdan geçen olaylar:

.exe uzantılı dosyayı açtım ve karşımda videoda görmediğim bir sekme vardı. Sonra bir sürü sekme açıldı ve sekmeler kapandı.(biraz tırstım.) Ve Kaspersky'dan bildirim geldi bir sorun olduğunu söylüyordu bu bildirim. Aniden başımdan aşağı kaynar sular aktı ve "olamaz" diye bağırdım. Sonra Kaspersky'ın sorunu çözdüğü hakkında bildirim aldım. Ve kendi kendime şunu dedim "bir kez daha neden Kaspersky kullandığımı anladım."
ben Kaspersky'ın bir fedaisiyim.

Trojan bulaştıysa bazı trojanlar Kaspberky'nin radarından kaçabiliyor. Haberiniz olsun.

Trojan bulaştıysa bazı trojanlar Kaspberky'nin radarından kaçabiliyor. Haberiniz olsun.
Sildiği şey bir trojan dı.
Bence kaspersky en iyisi sonra bitdefender ve comodo geliyor.
Avast en sonuncu bugün bi konuda gördüm avast edge yi tehdit olarak algılamış.
O konuyu ben de gördüm.
Ama Kaspersky biraz fazla yoruyor sanki hocam bilgisayarı...
Eskide kaldı o artık çok stabil.
Ben Youtube'a girerken mavi ekran veriyor.
Sistem özelliklerine bağlı.

Boş yere bu uygulamaları kullanmaya gerek yok. Hem gereksiz para ve bilgisayara boş yere iş yükü. Yıllardır korsan programlar ve oyunlar kullanıyorum daha bir kere bulaşmadı. Kocaman yeşil ikona tıklayıp reklam virüsü yemek sadece noobların işidir. :D

Sildiği şey bir trojan dı.

O konuyu ben de gördüm.

Eskide kaldı o artık çok stabil.

Sistem özelliklerine bağlı.
Demek istediğim bazı trojanlar kendini gizleyebiliyor, ama sizin bilgisayarınız tabi ki ben bilmiyorum olayı :D. Comodo daha önce kullandım, çok yavaşlatmıştı bilgisayarımı çok önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı