"Bu kullanıcının profili müsait değildir" uyarısının anlamı nedir?

294144

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, iyi Sosyaller herkese.

Geçen günlerde, bir kullanıcının niçin foruma ara verdiğine dair bir konu açılmıştı ve ilgili kullanıcının da profili ziyaret edildiğinde "Bu kullanıcının profili müsait değildir" uyarısı karşımıza çıkıyordu fakat bir yanlışlıktan veyahut da teknik bir problemden kaynaklı olmalıydı ki birkaç dakikanın ardından profilde bu uyarının yer almadığını gördüm.

Bu konu hakkında elle tutulabilir bir açıklamayla karşılaşmadım. Bazı yetkililer, üyelik onayı ile ilgili bir problem olabileceğini emin olmayarak dile getirirken bazı üyeler ise sınırsız süreli uyarı almış olmalarından kaynaklı olabileceğini öne sürüyor.

Bu uyarı bir hata mıdır? Konuya vakıf olan bir yetkili, bu durumun neden kaynaklandığını açıklayıp konu içerisinde doğrulayabilirse mutlu olurum zira durumu nihayete kavuşturabilecek kesinlikte elle tutulabilir bir cevap -gördüğüm kadarıyla- bulunmuyor.

Örnek profiller: @FurkanAltun, @ruski, @J. İmre, @akiyorm, @301230

Örneğini verdiğim profillerden dikkatimi çeken profil "J. İmre" oldu. İlgili üye, 4 Haziran 2021 tarihinde gece saatlerinde bir konu açmıştı ve ben de açtığı konuya rastlayıp cevap vermiştim fakat enteresan olan nokta, üyenin profiline baktığımda "Bu kullanıcının profili müsait değildir" uyarısı almamdı. Büyük ihtimalle bu nedenden ötürü de açtığı konudaki yazılan mesajlara herhangi bir cevap yazamaması veyahut da ifade bırakamaması bundan kaynaklanıyordu.

Şimdiden teşekkür ederim.

Tekrar iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence profili gizlediği için.

Bence profili gizlediği için.
Gizleyince bunu demiyor mu?
1624545538798.png

Geri
Yukarı