Bu masa alınır mı?

Bütçe
Yok
Mousepad'im 90 cm olduğu için en az 90 cm olsun istiyorum. Bütçem de 0 tabi. Ben anlamıyorum şu 350 tl olan masaya 30 cm daha ekleyince neden fiyatı 1200 TL artıyor?

Kuponla beraber 600 lira oluyor.

Eğer Nays ile alırsanız 500 liraya düşer.

Rafsız:
Raflı:

Rafsız:
Raflı:
Rafı asla kullanmayacağım, masayı da sadece klavye mouse su şişesi koymak için kullanacağım. Rafsız attığını sevdim. Hem arkası kapalı değil hem derinliği hem genişliği süpermiş. Öneri için çok teşekkürler. Tek endişem sallanacak olması. Çok fazla sallanıyor diye yorum var ve puanı düşük. Sence sallanmasını engelleyebilir miyim?

Resimdeki gibi bir masa daha iyi olur ama pek ucuz değil tabiki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-01-23-00-40-598_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-01-23-00-40-598_com.android.chrome.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 6
Rafı asla kullanmayacağım, masayı da sadece klavye mouse su şişesi koymak için kullanacağım. Rafsız attığını sevdim. Hem arkası kapalı değil hem derinliği hem genişliği süpermiş. Öneri için çok teşekkürler. Tek endişem sallanacak olması. Çok fazla sallanıyor diye yorum var ve puanı düşük. Sence sallanmasını engelleyebilir miyim?
L demir alacaksınız ve ayakların masayla temas ettiği yere monte edeceksiniz.

Evet sallanma sorunu var aynı masa farklı marka bendede vardı attığım resimdeki gibi bir masayı yaşadığım şehirden almıştım sorunumu çözdü.

Evet sallanma sorunu var aynı masa bendede vardı attığım resimdeki gibi bir masayı yaşadığım şehirden almıştım sorunumu çözdü.
Benim aldığım masa beşik gibi sallanıyordu masayla duvarın arasına karton koyarak sorunu çözdüm ama tüm masalarda işe yarar mı bilemem.

El becerim kötü, sizce becerebilir miyim? Ona göre masayı alayım. Çünkü yorumları berbat ve çok sallanma sorunu varmış

Biraz daha yorumları okudum da alınacak gibi değilmiş, 10 yorumdan 7'si falan ürün hasarlı / berbat diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı