Bu monitörlerden hangisi daha iyidir?

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
7-8k bütçede bu monitörlerden hangisi daha iyidir? (240Hz olması şart.)

5-6k bütçede hangisi iyidir?

Öğrenmek için soruyorum. Ayrıca monitörleri kıyaslamak için hangi değerlere bakmam lazım panel tipi, yenileme hızı, tepki süresi dışında?

@616833

Son düzenleyen: Moderatör:

Öğrenmek için soruyorum. Ayrıca monitörleri kıyaslamak için hangi değerlere bakmam lazım panel tipi, yenileme hızı, tepki süresi dışında?

@616833

Bence TUF serisine bulasmayin.

@616833

Hocam MSI bence en iyisi bu arada VA panel bulaşmayın sağlam VA panel monitör çok azdır VA olanları direk çıkarın listenizden ben MSI olanı öneririm IPS panel 27 inç ve kronik sorunsuz bir model öneririm 24 olanını kullanıyorum.

Hzleri güzel bir de bu markalar oyuncu manitoru, gamer ve kaliteli marka. Kısaca bilindik markalar.

Hocam markaya göre değerlendirme yapılmaz TUF monitörlerde genel olarak kronik sorunlu olanlar çok oluyor ayrıca VA panelde kesinlikle önerilmiyor.

ASUS da AOC da çok kaliteli markalardır.

TUF serisini kullanan arkadaşım var aslında ama 2 yıldır hiç problem yaşamadı.

VA paneller kalite anlamında kötüler. Profesyonel oyuncu değilseniz hiç bulaşılmaz. IPS her zaman daha iyidir.

Bence AOC(IPS olan) veya MSI'dan birini alın. İkisi de çok kaliteliler. Ama AOC 24G2SPU/BK daha kaliteli. İnternette ve forumlarda bayağı tavsiye ediliyor.

Son düzenleme:
Aralarında en iyisi Samsung G4, düşük bütçede aoc 24g2spu.

8k ya bunlar hepsinden daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı