Çözüldü Bu nasıl olabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Codfish

Hectopat
Makaleler
2
1608800387852.png

Çözüm
@Codfish ekran kartınızı ve işlemcinizi internete yazın sonra istediğiniz oyunu yazıp test yazın çıkar zaten bir sürü video.

Örneğin: AMD Ryzen 5 3600 GTX 1650 Super GTA 5 test.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz şeyler değil, belirli siteler yasaklı.
yasaklı siteler:
  • CPUboss.com.
  • GPUBoss.com.
  • Uzmanim.net.
  • UserBenchmark.com.
  • İstanbulbilisim.com.
  • Nanokatalog.com.
  • Bossbilisim.com.
  • pc-builds.com.

34. maddeye bakın:
  1. Cpuboss, gpuboss ve can you run ıt sitelerindeki karşılaştırmaların cevap olarak sunulması yasaktır. Bilgilerin güvenilir bulunmadığı siteler yasaklanır, filtrelenir.
Sonda can you run it yazıyor fark ederseniz.

34. maddeye bakın:
  1. Cpuboss, gpuboss ve can you run ıt sitelerindeki karşılaştırmaların cevap olarak sunulması yasaktır. Bilgilerin güvenilir bulunmadığı siteler yasaklanır, filtrelenir.
Evet, şimdi bakarken ben de gördüm.
Ekran kartının modeline değil de ''features'' başlığı altında sunulan özellikleri karşılaştırdığı için sorun çıkıyor, hatalı bilgi olmuş oluyor. Ama bazen işe yaradığını söyleyebilirim. :D

34. maddeye bakın:
Sonda can you run it yazıyor fark ederseniz.

Bazen yeni oyunlar bulmak için böyle sitelerde sistemimin kaldırdığı oyunlara bakıyorum. Bunu yapabileceğim doğru veriler veren güvenilir başka bir site var mı acaba?

@Codfish ekran kartınızı ve işlemcinizi internete yazın sonra istediğiniz oyunu yazıp test yazın çıkar zaten bir sürü video.

Örneğin: AMD Ryzen 5 3600 GTX 1650 Super GTA 5 test.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı