"Bu NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil" hatası

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
RAM
4GB 1660MHz
Ekran kartı
920MX
Anakart
80QQ
İşlemci
i5-4288U
DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra güncelinden, sorunsuz çalışan sürücülere kadar hepsini manuel olarak indirmeyi denedim ancak sürücü bir türlü kurulmuyor.
GeForce Experience çalışmıyor, sürücüler kısmından başka hiçbir yer açılmıyor, bir türlü kurmuyor sürücüyü.
Hem NVIDIA ekran kartını hem de Intel ekran kartını(ırıs 5100) kaldırıp kurmayı denedim NVIDIA sürücüsünü ancak naafile.
Bunun çözümü yok mudur? Intel sürücüde sorun yok, Intel ile mi devam etmek zorunda kalacağım? Çok fazla FPS kaybı var böyle de.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU'nun ayarlarindan Windows Update ile sürücü indirmeyi devre disi birak ayarini acmadiysaniz Windows kendisi driver kuruyordur.

DDU'nun ayarlarindan Windows Update ile sürücü indirmeyi devre disi birak ayarini acmadiysaniz Windows kendisi driver kuruyordur.
Onu da yaptım hocam ama naafile.

Hocam bir diğer sorum,
920mx yerine IRIS5100 kullanmak zorundayım gibi birşey artık. Lolde 50-60 fps veriyor
Bu ekran kartı ile Terraria, Gta SAN gibi çok sistem istemeyen oyunları oynayabilir miyim?
Ekran kartım gidince sanki bilgisayar hiçbir şey yapmayacak gibi bir his var da.

Yeni konular

Geri
Yukarı