"Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir" Hatası

TinkyWinky

Femtopat
Daha fazla  
Ben MSI GT 730 kullanıyorum kullandığım günden beri driver hepisini yükledim ama sürekli bu NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir hatasını aldım. Çoğu video izledim, forumlara baktım hepsini neredeyse denedim ama çözüm yolu bulmadım, çözümü bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• sa.PNG
    sa.PNG
    135,3 KB · Görüntüleme: 54
Doğru sürücüyü yüklediğinizden emin misiniz? Eski sürücülerin tümünü kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve buradan işletim sisteminize uygun sürücüyü yükleyin. Bilgisayarınızız kaç bir olduğuna dikkat ederek bu işlemi yapın.

Öncelikle eski sürümü kaldırın, daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın daha sonra yeni sürücüyü kurun.
bir çok kez denedim değişen bir şey olmadı gene aynı hatayı aldım
Doğru sürücüyü yüklediğinizden emin misiniz? Eski sürücülerin tümünü kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve buradan işletim sisteminize uygun sürücüyü yükleyin. Bilgisayarınızız kaç bir olduğuna dikkat ederek bu işlemi yapın.
NVIDIA geforce experience kullanıyorum driver otamatik geliyor manuel olarakda indirdiğimdede aynı hatayı aldım

Ekran görüntüsünde de görüleceği üzere şu an 391.35 sürümü kurulu. Zaten bu ekran kartına da kurabileceğin maksimum sürüm o. Bunun sebebi ise ekran kartın Fermi mimarili ve Fermi mimarili ekran kartları için sürücü desteği 391.35 sürümüyle birlikte bitti. 391.35 sürümünün üstündeki sürümleri kuramazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı