Bu sene sınavlara girilmediği için sınıfta kalınır mı?

SAAGA

Femtopat
Daha fazla  
Ben 9.sinifim sınavlar iptal edildi diye biliyordum giremedim sınavların hiçbirine, sinifta mi kalacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Dönem sonunda bir tane sınav yapılacakmış galiba. Bizde sınavlar oldu ancak hocalar iptal edilebilir diye açıklamıyorlar. Sonra 2. sınav düşük olursa 1.'nin notunu istemeyelim diye. Büyük ihtimalle sene sonunda olur veya hocalar sözlüyle geçirir.

İnşaAllah bütün sınıflara komple sınıf tekrarı yapılır. Hayatımdan 1 yıl gidebilir ama o derslere uzaktan eğitim ile hazırlanıp girmek istemiyorum. Uzaktan eğitimden bir şey anladıysam şerroyum.
Umarım sınıf tekrarı yapılır yüz yüze bir şekilde.

Bu seneyi de böyle gider diye farzedelim. 1 buçuk eğitim dönemi ziyan olmuş demek bence. Hadi geçen sene bitti. Uzaktan eğitimdi, haftada 6 ders okuldu, her ders 30dk idi falan bu iş yürümez. Üstelik kimse bir şey de anlamaz. Bence mantıklı olan bir sene okulun durdurulması. Sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Bu sene durma kararı alınsa ve seneye yüz yüze olarak tekrar edilse daha uygun ve iyi bir kara olur.

Sınavlar iptal mi edildi ?
Ocak ayına ertelenmişti. İptal edilmedi arkadaş yanlış bilgilendiriyor.
Bu seneyi de böyle gider diye farzedelim. 1 buçuk eğitim dönemi ziyan olmuş demek bence. Hadi geçen sene bitti. Uzaktan eğitimdi, haftada 6 ders okuldu, her ders 30dk idi falan bu iş yürümez. Üstelik kimse bir şey de anlamaz. Bence mantıklı olan bir sene okulun durdurulması. Sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Bu sene durma kararı alınsa ve seneye yüz yüze olarak tekrar edilse daha uygun ve iyi bir kara olur.
Katılıyorum. Aynı zaman da hocaların yüz yüzedeki gibi güzel anlatamıyor.

Geri
Yukarı