Bu sisteme en az ne kadarlık power supply gerekiyor

entresan1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu sisteme nasıl bir power supply almak gerekir, sanırım fazla alınca da sorun çıkıyomuş. Acil lazım arkadaşlar sistemin siparişini verdim sadece power supply kaldı.

Dosya Ekleri

• sistem12.jpg
    sistem12.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 409
Fazla alınca sorun çıkmaz. Çıkacak tek sorun cebinizden fazla paranın gitmesidir(psu'yu alır iken) :) :) . Ben 750w yetecektir diye düşünüyorum(işi birazda garantiye almak gerek 600w bile yeter düşüncesindeyim fakat 750 alın)

www.vatanbilgisayar.com: Zalman Zm700-Glx Dual Forward Serisi 80Plus 700W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar Bunu alınız. Yeter ve artarda. :) Üstelik fazla alınca sorun çıkmıyor kim dediyse yanlış söylemiş. :)
İşinizi görecektir.
Fazla alınca sorun çıkmaz. Çıkacak tek sorun cebinizden fazla paranın gitmesidir :) :) . Ben 750w yetecektir diye düşünüyorum(işi birazda garantiye almak gerek 600w bile yeter düşüncesindeyim fakat 750 alın)
Ben de tam Zalman ZM700-GLX ----- Fsp HYPER700 700W ------ Corsair 600W CX600M CP-9020060-EU Güç Kaynağı
aralarındaki farkı sorcaktım, zalman daha ucuz olmasına rağmen 700 walt garip değil mi? Bir de şöyle bir şey var limiti zaten açtım o yüzden fazla para harcamak istemiyorum bu konuda ama tabii almışken iyi de almak istiyorum o yüzden tam kıvamında bir şey arıyorum aslında. Zalman konusunda herkes katılıyorsa onu alacağım sinerji'de 214 tl

Bi an başımdan aşşağı kaynar sular dökülmüştü valla :) yine de öğrenmek amaçlı soruyorum neleri değiştirebilirdim, ayrıca bu kasayla oyunlarda çok sorun olur mu ki?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı