Çözüldü Bu siteye ulaşılamıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zRex

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
1687283967755.png

oyuncuyusbis.com'dan indireceğim bazı şeyler vardı ancak siteye girmek istediğimde böyle oluyor.
Not: Başka internetten denedim, uzantıları kapattım denedim olmadı.
Windows ağ teşhisi'ni çalıştırınca DNS ile ilgili bir sorun olabilir gibi bir şey çıktı 2 kere tarattım o şey ikincide çıkmadı ayrıca tek denemediğim yol VPN ki oyuncuyusbis.com'un herhangi yasal bir şeyi yoktu sadece ETS 2 için mod yapıyorlardı otobüs modudur işte Türkiye haritasıdır bu durumda bence engellenmişte olamaz ancak hiçbir şekilde giremiyorum sitede mi sorun var? Sizde girmeyi bir dener misiniz?
Evet linkin doğru olduğuna eminim isterseniz Google'dan aratıp ilk sonuçları deneyebilirsiniz.

Çözüm
@zRex bende de açılmadı.
1- sitenin domain hosting süresi bitmiş olabilir,
2- site kapatılmış olabilir.

Hocam YouTube kanalına baktım adamların kendileri siteyi bakıma almışlar ondan girmiyormuş sıkıntı yokmuş yani. İyi günler.

Arkadaşlar site açılmış tekrardan faaliyete geçmiş indirdim oynadım hatta arada bakıma vesaire alıyorlarmış siteyi artık belli oldu.
@zRex bende de açılmadı.
1- sitenin domain hosting süresi bitmiş olabilir,
2- site kapatılmış olabilir.

Hocam YouTube kanalına baktım adamların kendileri siteyi bakıma almışlar ondan girmiyormuş sıkıntı yokmuş yani. İyi günler.

Arkadaşlar site açılmış tekrardan faaliyete geçmiş indirdim oynadım hatta arada bakıma vesaire alıyorlarmış siteyi artık belli oldu.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı