Bu süreçte laptop alınır mı yoksa beklenmeli mi?

1200 liraya laptop mu ne zaman ve nereden aldın kanka :)

Valla 2.el alamam galiba nakit yok kredi kartı var :(

Onun çözümü basit satıcıya diyorsun ürün 650 tlyse GET ücretini ekle GET ilan aç sende kredi kartınla istediğin gibi alıyorsun sonra bilgisayarın geliyor kontrol ediyorsun 1 hafta deneme süren var para sahibindenin havuzunda oluyor beğenirsen onay veriyorsun para satıcıya aktarılıyor mutlu son. 😀

1200 liraya laptop mu ne zaman ve nerden aldın kanka :)

valla 2.el alamam galiba nakit yok kredi kartı var :(
Vallahi tek tavsiyem "arada bir gezerim" diyorsan sakın ama sakın laptop alma, bazısı kızacak ama para tuzağı. O üst seviyeymiş gibi gözüken hiçbir laptop donanımı masaüstü versiyonlarının yanından geçemiyor (bazı ekran kartları hariç.). Mesela 8.nesil en iyi i7 mobil işlemciyi alıyorsun, 3. nesil i5 masaüstü işlemcisine anca denk gibi gibi.

Vallahi tek tavsiyem "arada bir gezerim" diyorsan sakın ama sakın laptop alma, bazısı kızacak ama para tuzağı. O üst seviyeymiş gibi gözüken hiçbir laptop donanımı masaüstü versiyonlarının yanından geçemiyor (bazı ekran kartları hariç.). Mesela 8.nesil en iyi i7 mobil işlemciyi alıyorsun, 3. nesil i5 masaüstü işlemcisine anca denk gibi gibi.

Dostum hak veriyorum sana ama alıcı arkadaş devamlı geziyorsa evinde sabit durmuyorsa bende önermem elimde laptop var kapağını açmıyorum.

Onun çözümü basit satıcıya diyorsun ürün 650 tlyse GET ücretini ekle GET ilan aç sende kredi kartınla istediğin gibi alıyorsun sonra bilgisayarın geliyor kontrol ediyorsun 1 hafta deneme süren var para sahibindenin havuzunda oluyor beğenirsen onay veriyorsun para satıcıya aktarılıyor mutlu son. 😀
ilk defa duyuyorum bunu baya mantıklı geldi :)) hemen bakıyorum sahibindene

8K nın altında Laptop alınmaz diyebilirim. Ayrıca LAPTOPta alınmaz. "Gezmiyor veya iş gereği alıyorum sabit değilim" demiyorsanız. Masaüstü alın, laptoba vereceğiniz para ile daha daha iyi sistem dizersiniz.

O ne öyle ekran küçük, soğutma sıkıntısı çıkıyor sonra... (modele göre değişir tabi ama kesenin ağzını hiç kapatmamak gerek).

Hocam düşünceler haklı laptop fiyatları düşmez ancak lap top almak mantıklı değil onun yerine sağlam bir kasa toplayıp monitöre para biriktirmek daha mantıklı.
İlk defa duyuyorum bunu bayağı mantıklı geldi :)) hemen bakıyorum sahibindene.

Ama hocam illa almam gerekiyor derseniz fazla performans beklemeyin sadece taşınabilir olması sizi mutlu edecektir onu da belirteyim.

Hocam o mesajınızı yanlışlıkla aldım onu yok sayın :D.
Ürün eline ulaşınca 3 gün onay süreci olur ben her zaman ertelerim sistemi denerim testler vs. sıkıntı yoksa alırım ya kullanırım ya da kaarına satarım.

Hocam RX570'e 8 GB için fazla para mı ödediniz yapmayın hocam o kadar da güçlü değil o kart.
Bu arada hocam Samsung'un 860'ı nasıldır beğeniyor musunuz alınmalı mı?

Adam 8000 TL'ye laptop alıyor beklentisini karşılamayınca hayal kırıklığına uğruyor üzücü bir durum her zaman en mantıklısı masaüstü sistemlerdir dersen dostum dışarı çıkarken yanımda götüreyim starbucksda oturup zaman geçireyim seyahate çıkınca yanımda götüreyim o zaman Laptop'a yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı