Bu ülkede artık yaşamak istemiyorum

Eğitim,eğitim,eğitim. Bu insan görünen varlıklarla aynı havayı soluyoruz. Nasıl bu kadar vicdan yoksunu olabiliyorlar? Aslında hepsine keşke yaptıklarının aynısıyla cezalandırsak.

Bende yaşamak istemiyorum. Ben aslında pelteğim yani ş, ç, c, s kelimelerini çıkaramıyorum ve bu durumumla çok dalga geçiyorlar. Babam annem bile benimle dalga geçiyorlar. Birisinden hoşlanırsam o benimle dalga geçer diye açılamıyorum. Ben bu ülkeden nefret ediyorum.

Dün yaşanan olaylar hepimizin canını yaktı. Bir kadın yakılarak öldürüldü! Kadınımızı koruyacak bir yasa, hayvanları koruyacak bir yasa yok. İnsana değer yok, her gün boş yere insanlar öldürülüyor, daha nereye kadar gidecek bu?

17 yaşındayım daha ama gördüklerim bana yetti...
Sadece Türkiye'de oluyor bunlar değil mi?
Yani başka ülkede kimse öldürülmeyecek (!).

Başka ülkelerde daha da beter.

Herkes bu ülkede yaşamak istemiyorum, ülke berbat, Avrupa böyle şöyle ilk fırsatta kaçacağım diyor. Kimse de ben çalışıp paramı ülkemde kazanacağım demiyor ki. Sen gidersen ben gidersem gelecek nesiller sizin bu ülkeden nefret (?) ettiğinizden daha fazla etmez mi? Aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim, konudaki çoğu kişiye hitap ettiğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu başlığından konu eğitim, iş imkanıyla alakalıdır diye girdim. Meğer farklıymış. Her ülkede olan bir şey bunlar.

Bende yaşamak istemiyorum. Ben aslında pelteğim yani Ş, C, C, s kelimelerini çıkaramıyorum ve bu durumumla çok dalga geçiyorlar. Babam annem bile benimle dalga geçiyorlar. Birisinden hoşlanırsam o benimle dalga geçer diye açılamıyorum. Ben bu ülkeden nefret ediyorum.

Allah şifa versin. Yurtdışına gidince düzelecek mi pelteklik? Ya da oradaki insanların dalga geçmesi seni hoşnut mu edecek? Sırf mesaj yazmak için yazdığını umuyorum bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı