Bu Video Ne Kadar Gerçek

Bende yaşayan biriyim ve Kocaeli'de büyümüş biriyim. Yıldızlar konusunda kesinlikle doğru gecenin 3.30'unda bile her sokak lambası yanıyor gibi aydınlıktı. Şu ekmek su muhabbetini duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama çocuk yemek istememiş gerçekten. Çok hurafe döndüğü doğru ama yaşayıp yaşamadan böyle şeyleri söylemeniz yanlış. Mezarlıktan geçtiniz ben böyle bir şey görmedim mi diyorsunuz abi?

Bunlar imkansız değil fakat sıradan insanların kullanımına kapalı. Zamada yolculuk, ışınlanma, klonlanma, ışık hızından hızlı gitme gibi şeyleri din bile kabul ediyor fakat bilim etmiyor. Birde evet dünyada sürekli garip olaylar oluyor fakat bunları normal insanlardan saklıyorlar. Mesela uzaylılar gerçek. Din sadece insanlara değil uzaylılara da gönderildi fakat aramıza çeşitli sınırlandırmalar konulduğu için onlara ulaşamıyoruz. Onlar bu sınırlandırmaları aştıkları için dünyaya ölü bir şekilde geliyorlar çünkü gelmesi yasak. Yani bu dediklerin mümkün. Bilim bunları eninde sonunda kabul edecek. Bu arada videodaki olaylar doğru. Ben Eyüp'te yaşıyorum bu olayı annem de anlattı.

@painkiller Bence de görmeyelim insanoğlu değişik bir tür bu şeyler bile bilinç altina yerleşiyor bazen insan korkuyor ya böyle bir şeyler varsa karşıma çıkarsa diye.:):)
Saatte gece yarısı oldu hadi hayırlısı bu gece:) Kapı gıcırtısına fırlarız artık:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı