Bu videodaki efekt verme

PhoenixTech

Hectopat
Bu videodaki gibi bir efekt istiyorum. Örneğim Vice'dan :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum daha düzgün açıklar mısın? Başlıkta "bu videodaki efekt verme" şeklide anlamsız bir cümle var.

Particle effect diye arat, hazır bir video bul. Asıl görüntü altta, efekt videosu üstte olacak şekilde katmanlara yerleştir. Blending Mode'u değiştir.
Çok teşekkür ederim hocam şimdi anladım :) . İki katmanın birleşmesi ile oluyor demek .

Fakat hazır video bulamadım :( . Nasıl yapacağım peki ?

Çok teşekkür ederim hocam şimdi anladım :) . İki katmanın birleşmesi ile oluyor demek .

Fakat hazır video bulamadım :( . Nasıl yapacağım peki ?

Buyur istemediğin kadar.

Edit: Link çıkmamış
https://www.youtube.com/watch?v=VYPMHy-t8Fo&list=PLUZwxDI9ZTvVEmXXZw8vHqcBcex-yuaTk

Dostum şu linkteki video footageları indirip kullanabilirsin.
Bu arada bu footageları indirdikten sonra (hangi programla yaparsın bilmiyorum ama) arkaplanı siyah olarak çıkacaktır. after effects kullandığını varsayarak konuşursam. footage'ın layer modunu"ADD" olarak ayarlaman gerekiyor.

O kahverengi tonun adı sephia oluyor. Youtube da falan "making sephia tone" vs olarak aratabilirsin.

biraz teknik işler kusura bakma =) bu kadar anlatabildim. Umarım faydası dokunur.

O kahverengi tonun adı sephia oluyor. Youtube da falan "making sephia tone" vs olarak aratabilirsin.

biraz teknik işler kusura bakma =) bu kadar anlatabildim. Umarım faydası dokunur.
After effect kullanmadım hocam ama yinede çok teşekkür ederim. Gerisini kafa yorarak öğrenirim :) . Hocam bir program inecek sanıyordum hazır videolar indi kafam iyice karıştı :D .

Düzenleme : Katmanın sol tarafında ayarlar var oradan hocamın dediği gibi ADD yaptım fotoğrafı ve parçacık videosunu =).

Son düzenleme:
After effect kullanmadım hocam ama yinede çok teşekkür ederim. Gerisini kafa yorarak öğrenirim :) . Hocam bir program inecek sanıyordum hazır videolar indi kafam iyice karıştı :D .

Düzenleme : Katmanın sol tarafında ayarlar var oradan hocamın dediği gibi ADD yaptım fotoğrafı ve parçacık videosunu =).
aslında şöyle düşün o parçacık videoları siyah ve beyaz şekilde geliyorya, sen add yaparak sadece beyaz renkleri görünür bırakıyoruz diyebilirim. Arkaplandaki fotoya add vermene gerek yok. sadece parçacık katmanın'a vermelisin. fotoya da verirsen fotodaki koyu alanları da uçurur. parçacık katmanına add verdikten sonra o katmanı fotonun üzerine taşıman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı