Çözüldü Bu videodaki gibi nasıl edit yapabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kendi çapımda oyun, vlog, shorts vb. editleri yapıyorum. Kendimi her türlü geliştirmek istiyorum bir tane video var ve bu edit tarzını öğrenmek istiyorum bu edit tarzının adı ne? Udemy gibi platformlarda dersleri var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Merhaba, kendi çapımda oyun, vlog, shorts vb. editleri yapıyorum. Kendimi her türlü geliştirmek istiyorum bir tane video var ve bu edit tarzını öğrenmek istiyorum bu edit tarzının adı ne? Udemy gibi platformlarda dersleri var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videonun edit ile ilgisi yok Photoshop üzerinden görselleri hazırlayıp montaj programında kaçıncı saniye de hangi görselin geleceğini ayarlıyorsun bu kadar.
Sorulardaki resimlerin nasıl öyle göstereceğim dersen o pencereyi green screen yapıp programda green screeni silip bir alt katmana fotoğrafları koyabilirsin.
Montaj programı olarak Movavi öneririm gayet başarılı bir program ayrıca green screeni silme katmanları düzenleme konusunda çok iyi.
Veya Green screen yapmak yerine tamamen silip PNG yapabilirsin.

Videonun edit ile ilgisi yok Photoshop üzerinden görselleri hazırlayıp montaj programında kaçıncı saniye de hangi görselin geleceğini ayarlıyorsun bu kadar.
Sorulardaki resimlerin nasıl öyle göstereceğim dersen o pencereyi green screen yapıp programda green screeni silip bir alt katmana fotoğrafları koyabilirsin.
Montaj programı olarak Movavi öneririm gayet başarılı bir program ayrıca green screeni silme katmanları düzenleme konusunda çok iyi.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorulardaki resimlerin nasıl öyle göstereceğim dersen o pencereyi Green screen yapıp programda Green screeni silip bir alt katmana fotoğrafları koyabilirsin.
Montaj programı olarak Movavi öneririm gayet başarılı bir program ayrıca Green screeni silme katmanları düzenleme konusunda çok iyi.

Anladım sağ olun, ben AE ile yapılan bir şey sanmıştım. Teşekkür ederim tekrardan.

Elbette AE ile daha profesyonel olur ama satın alma imkanınız yoksa başka tarza program kullanabilirsiniz, Movavi biraz daha ucuz fakat AE'de ki gibi profesyonel olmasa da idare eder.

Yok ben zaten halihazırda Premiere Pro kullanıyorum gayet de memnunum sadece AE'ye alışmaya çalışıyorum bunun gibi editleri yapabilirsem daha hızlı kavrayabilirim gibi gelmişti.

Yok ben zaten halihazırda Premiere Pro kullanıyorum gayet de memnunum sadece AE'ye alışmaya çalışıyorum bunun gibi editleri yapabilirsem daha hızlı kavrayabilirim gibi gelmişti.
Premiere Pro'nun AE'den farkını bilmiyorum deneyin olursa Premiere Pro da şimdilik yapın ileri ki zamanlarda AE öğrendiğinizde dilerseniz AE'den yapmaya başlarsanız, biraz da Adobe İllustrator veya Photoshop öğrendiniz mi tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı