Bu videodaki müziği atabilir misiniz?

Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce bir edit yapmıştım şimdi o edite koyduğum müziği koyacağım fakat dosyalar silindiği için müziği aldığın spunkram pack de gitti. Şans eseri site de tam şimdi bakımda. Müziği bulabilecek bir arkadaş var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube ses kitaplığından olması gerek bu şarkının, bir bakayım bulabilirsem atarım.

@Bilgehan Melik Ünal buyrun hocam, bu arada ihtiyacınız olursa ses kitaplığından bakabilirsiniz sizde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

YouTube ses kitaplığından olması gerek bu şarkının, bir bakayım bulabilirsem atarım.

@Bilgehan Melik Ünal buyurun hocam, bu arada ihtiyacınız olursa ses kitaplığından bakabilirsiniz sizde.

Hocam bu şarkı o şarkı değil ama gayet güzelmiş bunu kullanayım.

Estağfirullah hocam sorun olmazda.Bu da koyunca videoya tam uymadı aslında.Çok ciddi olmayan komik ama çok klişe de olmayan bir şey biliyor musunuz?
Bu nasıl?
Ayrıca YouTube Studio > Ses Kitaplığı'na girerek böyle çokça bulabilirsiniz. Ben bakıyorum bir yandan.

Bu nasıl?
Ayrıca YouTube Studio > Ses Kitaplığı'na girerek böyle çokça bulabilirsiniz. Ben bakıyorum bir yandan.
Bu arada videoyu yayınladım kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı