Bu Videolar Hangi Program İle Yapılıyor

ZİYA_KARA

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba dostlar.
Bu videoda izledim, canlı karakterler hangi program ile yapılıyor gülen yüz vs. cevaplarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok büyük çoğunluğu Aftereffects ile yapılıyor, premier pro ise daha çok kesme biçme yeşil perde kullanımı veya videoyu üst üste bindirmede daha faydalı ancak iş animasyona geldi mi aftereffects rakiplerine büyük fark atıyor, sony Vegas vs şahsi fikrimce getir götürünü yapar AE'nin, youtubeden AE kullanılarak neler yapıldığını görebilirsin yanlış hatırmaıyorsam rick and morty'ninde deneme bölümleri bu programla yapılmıştı.

sanırım 2019 after effects 8.1 de çalışmıyor win 10 64 bit istiyor diye hatırlıyorum, sistem gereksinimlerine bakmalısın, ayrıca premier pro kullanabildiğimi düşünüyorum after effects cidden çok zor geldi bana çünkü yapabielceğin o kadar çok şey varki öğrenmek bana zor geldi youtubede ücretsiz dersler mevcut eğer istersen udemyde giriş seviyesinde öğretebilecek derslerde var
dostlar ben windows 8.1 pro kullanıyorum maağlesef olmuyor nasıl yapabilirim acaba ?
Adobe After Effects windows 10 istiyor.

Vegas Pro indiriyorum işimi görmez mi ?
Muhtemelen görmez. Bu arada bu efektler o kadar kolayca yapılan bir şey değil. Programı indirip arayüzü açtığınızda uçak kokpiti gibi bir ekran çıkıyor karşınıza. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı