Bu windows kopyası orjinal değil hatası

furkan.061995

Hectopat
Daha fazla  
İlk başta drivepack progamı yüklerken kaldırmak istedim. Yeniden başlatıp kaldırdım. VE bu hatayı verdi. Yardım edin lütfen.

Bilgisayarı alırken verdikleri lisans yokmuydu ? Benim bilgisayar için orijinal CD vermişlerdi mesela. Oradan yükleme yapınca anahtar istemiyordu. Eğer anahtar gerekiyor ise internette 25 liraya bulursunuz.

Anladım. Kimse cevap veremeyecek galiba. Konu kapanmıştır

Laptop eski ise cihazın altında ürün anahtarı yazar, eğer yeni ise zaten otomatik olarak etkinleştirilecektir internete bağlanınca. En son açtığınız konunun kilitlendiğini gördüm çünkü korsana destek vermiyoruz bu yüzden size orijinal anahtarınızı bulmanıza yardım etmek istedim :)

B
Laptop eski ise cihazın altında ürün anahtarı yazar, eğer yeni ise zaten otomatik olarak etkinleştirilecektir internete bağlanınca. En son açtığınız konunun kilitlendiğini gördüm çünkü korsana destek vermiyoruz bu yüzden size orijinal anahtarınızı bulmanıza yardım etmek istedim :)
Bakın. farklı iki etkinleştirme programı kullandım birbirine çakışıtıgında açılmıyor pc. Korsana destek vermiyorsunuz zaten. Komple açılmıyor pc. Orjinal lisansı bilmiyorum. Çünkü win 10 dan win7 e dönerken başkasına format arttırmak zorunda kalmıştım. Ondan gerçek lisansı kaybettim. Ayrıca win 7 orijinal değildi. Keşke o adama format attırmasaydım.

B
Bakın. farklı iki etkinleştirme programı kullandım birbirine çakışıtıgında açılmıyor pc. Korsana destek vermiyorsunuz zaten. Komple açılmıyor pc. Orjinal lisansı bilmiyorum. Çünkü win 10 dan win7 e dönerken başkasına format arttırmak zorunda kalmıştım. Ondan gerçek lisansı kaybettim. Ayrıca win 7 orijinal değildi. Keşke o adama format attırmasaydım.

Windows 10 kurarsanız etkinleştirilecektir otomatik olarak. Çünkü anahtar anakartınıza gömülü. Size ulaşabileceğim bir yer var mı?

P
Windows 10 kurarsanız etkinleştirilecektir otomatik olarak. Çünkü anahtar anakartınıza gömülü. Size ulaşabileceğim bir yer var mı?
Pc kaldırmıyor kardeşim o yüzden geçtim win 7 eAyrıca dosyalarım ne olacak ders notları vb. Engellendiğim konuda bana hahaha ifadesi atan o insanların başlarına bu tür sorunlar gelsin amin.

Windows'u satın aldınız mı? Elinizde lisansınız bulunuyor mu?

Bende de o hata oldu satın aldınızmı kısmını anlamadım ama benim PC önceden Windows XP idi bilgisayarcıya götürdük RAM falan taktı sonra formatla Windows 7 geçirdi arkadaşımdada olmuş Windows 10'dan 11'e geçince oldu dedi sende de o yüzden olmuştur dedi yani bilgisayar performansında sorun olur mu başka hatalar falan oluşur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı