Bu yaz neden bu kadar fazla rüzgarlı?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Bu yaz nedense çok aşırı da sıcak geçmedi. Bazen ilkbahar derecelerine kadar sıcaklığın düştüğü günlerde oluyor. Bazen ise aşırı rüzgar oluyor. Mesela bugün aşırı rüzgar var. Perdeler uçuyor ve perdeleri kapatamıyorum. O derece fazla. :( Doğal iklimi bozuyor muyuz acaba? Ondan mı böyle?

İnanın bana burası o kadar sıcak bir yer ki, burnumun dibinde son güçte çalışan vantilatör var ve üfürdüğü hava bile sıcaklatıyor sanki... Ilık üfürüyor, o bile yetmiyor. Pencereyi kapasam oda dahada ısınacak... Çözüm yok gibi. Klimamız da yok maddi sorunlar yüzünden. Bakın benim yatak odamda 720p HD çözünürlüğünde 32 İnç LCD/LED Arçelik Smart özelliği olmayan işime gören bir televizyonum vardı. Ayrıca, Digitürk+ Plus uydu alıcım vardı zaten onunda kısıtlı olarak internete girme özelliği olduğundan, televizyona Smart özelliği katıyordu. Ayrıca, zamanında salonumuzda Arçeliğin orta-üst model klimamız vardı. (2007-2008 model). 2018 Yılından yanlış hatırlamıyorsam Mart yada Nisan ayında babam maddi sıkışıklık yaşadığından dolayı, odamdaki televizyonu, klimayı ve uydu alıcıyı sattı. Digitürk aboneliğimide iptal ettirdi. Hatta bi' ara, kendi yatak odasındaki D-Smart uydu alıcısındaki paketi dahi iptal ettirmişti ki fatura çok gelmesin diye... Şuan kendisine ucuz bir paket aldı diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı