Bu yaz Türkiye'ye gelmek istiyorum

Cavid888

Centipat
Yer
Baku
Daha fazla  
Selamlar. Bakü'de yaşıyorum. Bu yaz tatil için Türkiye'ye gelmek istiyorum. Tatil için hangi şehri önerirsiniz? Nereleri gezmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul, Antalya falan boş. Gel Afyonkarahisar'a sucuk ye, kaymak ye, Afyon kalesini gez. Tertemiz tatil. Saka.

Deniz keyfi sürmek istiyorsan Antalya'ya gelebilirsin. Gündüz hayatı pek olmuyor. Gündüz otelinde yatıyorsun. Akşam üstü deniz keyfi, ardından barlarda sabahlıyorsun.

Tarih seviyorsan İstanbul'a gelip camileri, tarihi yerleri gezebilirsin. Azerbaycan'da olmayan yemekleri tadabilirsin. Şahsen ben seçim yapacak olsaydım Antalya'ya gidip barlarda sabahlardım. Ama çok klasik olacağı için bence İstanbul'a gel. :D

Balıkesir'e gel. Antalya, Muğla gibi kalabalık yerlere gitmek istemeyenler Balıkesir'e gelir genelde. Tüm Ege şeridi ve Akdeniz şeridi ülkenin neredeyse her anlamda en gelişmiş ve en iyi yerleridir. Eğitim, refah, turizm, tarih, bilinç vesaire. Yok ben müze istiyorum dersen İstanbul.

Balıkesir'e gel. Antalya, Muğla gibi kalabalık yerlere gitmek istemeyenler Balıkesir'e gelir genelde. Tüm Ege şeridi ve Akdeniz şeridi ülkenin neredeyse her anlamda en gelişmiş ve en iyi yerleridir. Eğitim, refah, turizm, tarih, bilinç vesaire. Yok ben müze istiyorum dersen İstanbul.

Bir dönem Balıkesir'de yaşamış ve bol gezen bir Balıkesirli olarak kaz dağları dışında tatil için önermiyorum. Gizli kırsal yerler var deniz temiz, soğuk ve bin bir çeşit canlı yosun dolu fakat dışarıdan gelen insan oraları bulamaz. Balıkesir'in artısı bursa ve İzmir'e yakın olması ama merkezi güzel değil. Gezip görecek yer yok hiç.

Bir dönem Balıkesir'de yaşamış ve bol gezen bir Balıkesirli olarak kaz dağları dışında tatil için önermiyorum. Gizli kırsal yerler var deniz temiz, soğuk ve bin bir çeşit canlı yosun dolu fakat dışarıdan gelen insan oraları bulamaz. Balıkesir'in artısı bursa ve İzmir'e yakın olması ama merkezi güzel değil. Gezip görecek yer yok hiç.
Ben sadece deniz için Balıkesir adına konuştum.

Geri
Yukarı