Bu zamana kadar oynadığınız oyunların en iyisi hangisi?

Call Of Duty 1, The Last Of Us, GTA Vice City, PES 2013, Fifa 2015, GTA V, The Walking Dead, Duke Nukem Manhattan Project.

Aklıma gelen en iyiler:
  • Crysis
  • Dishonored
  • Skyrim
  • Saints Row 4
  • Portal
Önceki yazılanların hepsini okudum kimse Dishonored dememiş, bi' ben mi çok beğendim şu oyunu :cry:.

İyiler:
  • Trine
  • Mirror's Edge
  • Tomb Raider
  • Darksiders
Bu iki grubu bende bıraktıkları izlere göre yaptım. Mesela Dishonored veya Portal'ı bitirdiğimde anime bitirmiş gibi boşluğa düşmüştüm:(.

• Rocket League
  • FIFA 2016
  • Battlefield 4
  • Need For Speed Shift 2 Unleshead
  • Euro Truck Simulator 2
  • Minecraft (Şaka tabii ki de :D Ciddiye almayın! :LOL:)
Diğer bir oyun ise Until Dawn. Oynamadım ama YouTube'dan izlediğime göre harika bir oyun.

Sistemim eski olduğundan hala bitiremediğim için üzüldüğüm bir çok oyun var.
Bitirdiklerim arasında ise GTA Vice City, San Andreas, Fifa 07-08-09, PES6, CoD2, NFS2, Max Payne 1-2, Mafia 1-2'yi sayabilirim.

Diğer bir oyun ise Until Dawn. Oynamadım ama YouTube'dan izlediğime göre harika bir oyun.

Kesinlikle katılıyorum, interaktif olarak harika birşey yapmışlar. Tam olarak aynı tarz değil ama Heavy Rain'de güzel bence. Bu arada Sesegelden mi izliyorsunuz sanki yorumlarda size denk gelmiştim :D

Tabi ki Knight Online'dır.Hey yavrum hey...Nicelerin hayatını berbat eden oyun.Geçmişte aldığım o oyun keyfini şuanlarda aldığım söylenemez.

Geri
Yukarı