Bu zamana kadar oynadığınız oyunların en iyisi hangisi?

Hayır bilmiyorsun :p Oyunun sonunda bile bizimle omuz omuza dövüşüyor ve o Krogan'ların lideri. Eğer oyuna 2'den başlarsanız Urdnot Wreav ile devam ediyorsun ve Wrex'i hiç görmüyorsun.
Ben yalnız Mass Effect 3'ü oynadım. 2'nide indirdim ama sevmedim, çok dandik :p

Düşünmeden Dota2 diyebilirim, arkadaş çevresi ile oynandığı taktirde her seferinde dolu dolu vakitler geçirmemizi sağladı.
O oyunu indirmek istedim ama LOL oyununu sevmiyorum. Dota 2 de LOL gibi mi?

Evet, 3'den geriye doğru giderseniz alışamazsınız. Ama en güzel açık dünya, Mass Effect 1'de var. Oyuna özgürsünüz. Gezegenlerde arabanızla dilediğiniz gibi gezebiliyorsunuz. Ben hepsini %100 başarı ile bitirdim. Hiçbir mürettebatım ölmedi. Bütün DLC'leri oynadım ve %100 başarı yaptım. Save dosyalarım duruyor hala. :) 3'ün sonunda Asılsız adama öyle bir ayar verdim ki, adam kafasına sıktı. :D

Evet, 3'den geriye doğru giderseniz alışamazsınız. Ama en güzel açık dünya, Mass Effect 1'de var. Oyuna özgürsünüz. Gezegenlerde arabanızla dilediğiniz gibi gezebiliyorsunuz. Ben hepsini %100 başarı ile bitirdim. Hiçbir mürettebatım ölmedi. Bütün DLC'leri oynadım ve %100 başarı yaptım. Save dosyalarım duruyor hala. :) 3'ün sonunda Asılsız adama öyle bir ayar verdim ki, adam kafasına sıktı. :D
:eek: abi sen oyunun kralı olmuşsun :D

Peki abi Miranda'yı kurtardın mı?

Korsan teması ile okyanusa mest olduğum Assassin's Creed Black Flag mi desem, kendine has tarzıyla Far Cry 3 mü desem, Metro serisindeki Artyom'un hikayesi mi desem bilemedim? Yok yok en iyisi wolftiym.

Bütün mürettebatım yaşıyor. Sıfır kayıp. Mass Effect 3'de parti yapmıştım. Mirandan falan gelmişti. Herkes katılmıştı partiye. Sadece oyunun bazı görevleri var. Mesela Mordin ölüyor. Onu kurtaramıyorsun. O kadar uğraştım ama kurtaramadım. Geth'ler ile Qarian'ları dost yaptım. Savaşın seyrini değiştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı