Buds 2 Pro alınır mı?

clark0896

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, Apple kullanıcısıydım. iPhone AirPods Watch falan ne varsa sattım. Buds 2 Pro almayı düşünüyorum S24 Ultra aldım çünkü ekosisteme önem veren birisiyim.
Sizce alınır mı? O fiyata daha iyisi var mı?
Ekosistemini destekleyecek farklı model varsa o da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, neden Apple'ı bıraktınız?

Hocam yıllardır Apple kullanıyorum telefonundan saatine kulaklığına AirTag'ına kadar. Ve beni bayan nokta şu oldu.
1- parasına göre ürün yapıp teknoloji yeniliğinden ciddi oranda uzak olması.
2- yarı fiyatına bir Android amiral gemisi telefonun hemen hemen aynı performansı vermesi.
3- işletim sisteminin 5 yıl sonra ciddi anlamda beni baydığını ve aynı kaldığını söylemem çok doğru olacaktır.
4- Android'in özgürlüğünü aşırı özledim ve bir yazılımcı olarak Android bana kullanım alanında çok fazla şey katıyor.
Özet geçeyim Apple Watch 9'u sattım bugün bir de AirPods Pro 2'mi sattım. Bunları sattığım parayla şu an Watch 6 classic 47mm + Buds 2 Pro + 45W şarj adaptörü + SmartTag 2 + Spigen ekran koruyucu 2 adet + Spigen Watch koruyucu + Spigen S24 Ultra kılıfı + kablosuz şarj standı. B
Bunları alabiliyorum. Cidden ülkemizde Apple tarafında %37 fazladan vergi alındığını düşünürsek artık bu kapitalist sistemden çok sıkıldım yıllarca androidcileri gömdüm Apple övdüm namusum gibi. Ve pişmanım. 3 gündür S24 Ultra var elimde ve cidden performans yönüyle beni aşırı fazla tatmin etti 15 Pro Max'den hiç ağır kalır bir yanı yok cidden başa baş.
Ekranı cidden neden dünyanın en iyisi diye sorunca cevap veriyor ekran paneli ekran kalitesi şaheser abartmıyorum şahseser. Ekosistemine dahil olmak içinde bu saydığım ürünleri alacağım şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı