Buds 2 vs Jabra Elite 4 vs Soundpeats capsule 3 Pro vs Soundpeats Engine 4

Bende Buds Pro var ve Samsung kulaklıklarında AKG ses sistemi kullanıyor bu yüzden ses kaliteisnde cidden çok iyi iş çıkarıyor. Sizde bu durumda Buds 2 alabilirsiniz. Müsait bir zamanınız olursa Samsung mağazasına gidip deneyin isterseniz.

AKG'nin sahibi ise Harman şirketidir

S20 Fe kullanıyorum, Samsung kullandığım için Jabra'nın önüne geçer mi, o kadar performans artışı olur mu?

Ayrıca, @As Nödt'ün önerdiği FreeBuds5i'de dikkatimi çekti.

Aylardır günde 3 saat aktif olarak kullanıyorum. Android, IOS ve PC olmak üzere neredeyse bütün platformlarda kullandım. Tavsiye edebileceğim bir kulaklık.

Aylardır günde 3 saat aktif olarak kullanıyorum. Android, iOS ve PC olmak üzere neredeyse bütün platformlarda kullandım. Tavsiye edebileceğim bir kulaklık.

Hocam, Amazonda CX Plus 2.7k ve CX 2K'ya düşmüş biraz bekleyip alabilirim, değer mi sizce?

Hocam, Amazonda CX Plus 2.7k ve CX 2K'ya düşmüş biraz bekleyip alabilirim, değer mi sizce?

Gerek olduğunu düşünmüyorum. 5i aktif gürültü engellemeye sahip ve oldukça başarılı bir şekilde yapıyor bunu. Bassları kuvvetli ve tizler sönük değil. Sennheiser kulaklık konusunda daha iyi bir marka fakat 5i'nin altta kalır bir yanı da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı