Buds Pro vs AirPods Pro

Hocam 2100 TL bandında cihaz benimki. Giriş orta yani.
Şöyle bir şey var ama. Eğer Xiaomi, Meizu filan ise onlar orta seviye telefonlarına daha yüksek özellikler koyuyor. Samsung öyle değil ama. Ben de indirimden 2500'e almıştım bu arada. 2800-3000 idi normalde o zaman.

Şöyle bir şey var ama. Eğer Xiaomi, Meizu filan ise onlar orta seviye telefonlarına daha yüksek özellikler koyuyor. Samsung öyle değil ama. Ben de indirimden 2500'e almıştım bu arada. 2800-3000 idi normalde o zaman.

Maaliyetler ucuz çünkü Çin markalarında. Samsung gibi Kore'li ve maliyetleri yüksek olan bir şirket için ekstra maaliyete değmez.

Bir de şey var. Xiaomi mesela telefonlardan %5 filan kâr yapıyor. Samsung yüzde 50 kadardı sanırım. Xiaomi bulut servislerinden, TV kutularından vs. daha çok kâr yapıyor.

Bir de şey var. Xiaomi mesela telefonlardan %5 filan kâr yapıyor. Samsung yüzde 50 kadardı sanırım. Xiaomi bulut servislerinden, TV kutularından vs. daha çok kâr yapıyor.
En azından Samsung da reklam ve bug yok 😅
Yani bende One UI son derece stabil, ki çoğu kişide böyle.
Xiaomi herşeyden veri topluyor kâr ediyor %5 de kalacağını hiç sanmıyorum, reklamlar + yansıtma uygulamasında bile verilerini istiyor daha sistem uygulamalarında bile sözleşme kabul ettiren bir yazılımın (MIUI) kârının %5 de kalacağını sanmıyorum.
Tabi ne kadar kazanıyorlar bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı