Bütçe önemsiz sağlam laptop önerisi

Öyle bir şey yapılırsa Lenovo'nun zamanında yaptığı gibi yeni batarya gönderebilirler.
13700HX Omen cihaz gayet serin çalışıyor aslında, arkadaşım kullanıyordu 100W 75 derece falandı.

Eskiden ısınıyor diye yeni cihazlarında böyle bir yöntem bulmuşlar sanırsam. 13500HX olan model için gayet iyi limit değerleri tam uyuyor fakat 13700HX harcanıyor.

i5 13500HX tam uyuyor ama pek başarılı değil soğutması.

280W ile geliyor, meh idare eder. Omen serisinde daha üst bir model yapması gerekiyor HP'nin, en üst seviye Gaming cihazımız dedikleri modeller plastik kasayla zayıf CPU performansıyla geliyor.

14700HX işlemcili modelin testi var mı hiç? Belki değişim vardır.

i5 13500HX tam uyuyor ama pek başarılı değil soğutması.

100 dereceyi gördüğü yerler oluyor, Monster Tulpar'ın MX4 macunlu hali gibi :)

İsim değiştik ama her yerde gene eski isim çıkıyor, foyamız ortaya çıktı.

:D

Alıntılayınca falan eski isim geliyor :)

14700HX işlemcili modelin testi var mı hiç? Belki değişim vardır.

100 dereceyi gördüğü yerler oluyor, Monster Tulpar'ın MX4 macunlu hali gibi :)
Yeni modellere bakmadım hiç, biraz yayılsınlar zaten önce öyle daha güzel karşılaştırma yapılır.

Hocam şuan link atamıyorum. Asus rog strix g16 kullanıyorum. Eylül ayında aldim. Bugüne kadar bir sorumunu görmedim. Bir iki driver sorunu hariç. 4070 modeli suan 55-60k civari olması lazim. Dilerseniz bakabilirsiniz. Deneyimlerimi paylaşabilirim eğer ilgilenirseniz.

Hocam nitro son seride tasarım olarak kendini cidden yenilemiş. Watt değerleri nasıl bilmiyorum. Fakat acer nitro sin partide ısınma sorununu çözmüş diyorlar.

Geri
Yukarı